'Systemy się walą, pozwólmy im upaść' - Moby zdradza szczegóły płyty

zapowiedzi
23 Wrze 2016 12:00

Tagi: moby nopaper

 
'Systemy się walą, pozwólmy im upaść' - Moby zdradza szczegóły płyty

Moby potwierdził nową płytę projektu Moby & The Void Pacific Choir, która niesie wyjątkowe przesłanie dla świata.

Moby od lat aktywnie walczy o prawa zwierząt, prowadzi wegańskie bistro, organizuje wegański festiwal Circle V w Los Angeles. Po kilku latach odpoczynku od muzycznej sceny, amerykański twórca nową płytą wysyła mocne przesłanie do świata. "Systemy upadają, nasze wybory nas zabijają (…) niszczymy świat i nadal czujemy się nieszczęśliwi"


"Chciałem, by na tej płycie było wszystko, co lubię: punk, post-punk, new wave, euforyczny rave i trochę wrzasku" - mówi Moby o płycie "These Systems Are Failing". "Muzyka pop pozostaje interesującym i ważnym medium. Może nie jest to najlepszy sposób, by dogłębnie analizować wszystkie detale bieżącej polityki, ale tworzenie muzyki, którą się kocha i możliwość zwrócenia uwagi na istotne problemy i kwestie, które cię niepokoją, tak by nie zanudzić słuchacza, to nadal coś do czego warto aspirować".

"These Systems Are Failing" to płyta, która porusza złożone problemy, a jednocześnie nie brzmi jak awangardowy eksperyment. Moby w swoim manifeście wzywa śmiało: "systemy się walą. Pozwólmy im upaść!". Artysta czuje, że nadal ma coś istotnego do przekazania, w równej mierze zaskakując świeżym brzmieniem i szlachetnym ideowym zaangażowaniem.

Moby & The Void Pacific Choir - These Systems Are Failing [NoPaper Records]

Data wydania: 14.10.2016


Tracklista:

01. Hey! Hey!
02. Break. Doubt
03. I Wait For You
04. Don't Leave Me
05. Erupt & Matter
06. Are You Lost In The World Like Me?
07. A Simple Love
08. The Light Is Clear In My Eyes
09. And It Hurts


Źródło: Materiały prasowe

Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.