Brodka w remixach. Nowy singiel LAX SŁUCHAMY!

news
31 Maj 2012 15:30

Tagi: brodka kamp bueno bros auer greg kozo

 
Brodka w remixach. Nowy singiel LAX SŁUCHAMY!

Właśnie ukazała się najnowsza EP'ka Brodki - LAX. Artystka już na ostatniej długogrającej płycie nie ukrywała swego romansu z muzyką elektroniczną. Tym razem na singlu znalazły się remixy czołowych polskich producentów!

EP'ka LAX to efekt niezwykłej sesji nagraniowej Moniki w Red Bull Studio w Kalifornii. Niedawna podróż Brodki i jej producenta Bartka Dziedzica za ocean zaowocowała aż dwiema premierowymi piosenkami: Varsovie i Dancing Shoes.

Na LAX poza oryginalnym wykonaniem Varsovie i Dancing Shoes znajdą się  remixy autorstwa: Kamp!, Bueno Bros., Auera i Grega Kozo z paryskiego duetu didżejskiego Make the Girl Dance.

Monika Brodka

Zaproszeni przez Monikę artyści eksplorują różnorodne klimaty – od ekstremalnie tanecznych przez chillout po szalony dubstep na światowym poziomie. EP-ka ukaże się w wytwórni Kayax do kupienia wyłącznie w wersji cyfrowej!

Posłuchajcie oryginału oraz remixów Auera i KAMP! Jak Wam się podobają?

Brodka - Varsovie (Original Mix)

Brodka Varsovie (Auer Remix)

Brodka - Varsovie (Bueno Bros Remix)

Brodka - Dancing Shoes (KAMP! Remix)

Brodka - Dancing shoes (Kamp! remix) by Kamp!


Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.