Muno.pl Podcast 84 - DEAS

podcast
03 Czerw 2015 13:14

Tagi: munopodcast deas

 
Muno.pl Podcast 84 - DEAS

To jest świetny rok dla DEAS'a, DJ'a i producenta mieszkającego w Krakowie - nadchodzące wydawnictwa w tak legendarnych labelach jak Bush Records i KMS Records spowodowały, że postanowiliśmy zaprosić go do nagrania Muno.pl Podcastu!

Karol, znany na scenie klubowej jako DEAS, Dj i producent muzyczny od wielu lat, wydawał w wielu zagranicznych wytwórniach, był remiksowany przez takich artystów jak Pig&Dan, Harvey McKay i Martin Eyerer. W 2012 r. założył własny label - Secret Room Records i profesjonalne, analogowe studio muzyczne www.secretroomrecords.com. Związany z krakowskim klubem Prozak 2.0, w którym jest rezydentem.

W swoich utworach DEAS stawia na kreatywność i oryginalność, zawsze szuka nowych rozwiązań, łącząc różne style w nowe hybrydy. Gra inteligentną muzykę elektroniczną, prezentując w swoich setach fuzje technicznych bitów i melodii.POSŁUCHAJ:KWESTIONARIUSZ: DEASKim jesteś? (3 cechy)

energia, umysl, materia

Pierwsza w Twoim życiu muzyczna inspiracja, którą pamiętasz to...

Obecnie najwyraźniej pamiętam Portishead, może dlatego, że ostatnio znowu wracam do ich płyt i znowu czuję się tak "mały" słuchając ich.

Moment, w którym pierwszy raz usłyszałes brzmienie elektroniki sprawił...

Że robię to co robię :)

Gdyby nie muzyka to?

Nie wiem, i chyba nie chce wiedzieć.

W muzyce  ważne dla mnie jest?

Ważna jest dla mnie jakość wykonania, oraz to by muzyka coś dla Ciebie wnosiła, coś w Tobie poruszała a nie pozostawiała poczucia zmarnowanego czasu.

W życiu ważne dla mnie jest...

Trudne pytanie,  jest wiele rzeczy, chyba poza rodziną (moim synem i żoną) to realizowanie siebie, rozwijanie się ale też niezapominanie o pokorze i samokrytycyzmie.

W muzyce elektronicznej nie podoba mi się...

Wiele osob eksponuje to co im się nie podoba, to może ja już nie będę ;)

Najlepszy set zagrałem...

Mam nadzieję, że to dopiero przede mną :)

Utwór, który towarzyszyłby mi w samotnej podróży na koniec świata...

Portishead - BiscuitZ reguły jestem skromny, ale najbardziej cieszę się, że udało mi się...

Stworzyć studio, w którym spędzam ogromną część swojego życia.

W najbliższym czasie zamierzam?

Skonczyć trochę nowego materiału, który już jest prawie gotowy oraz wydać Ep'ki u Kevina Saundersona w KMS Records i w BUSH, gdzie wyjdzie także mój remix do nagrania Joe Brunning-a " Now Let Me See You Work", drugi remix zrobił Joey Beltram :)

Czy możesz powiedzieć nam coś o nagranym przez ciebie miksie?

Ten miks to zbiór nagrań / dzwięków które mi się podobają, zawarłem też w nim swoje przedpremierowe nagrania, które ukażą się na KMS i BUSH.

Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.