MUNOLUDY 2016: wybieramy DJ-a/Producenta Roku

news
25 Marz 2017 08:49

Tagi: munoludy 2016

 
MUNOLUDY 2016: wybieramy DJ-a/Producenta Roku

O tytuł najlepszego DJ-a/producenta roku 2016 walczy 26 artystów. Kto z nich w szczególny sposób zasłużył na Wasze głosy?

Nominacja 26 DJ-ów i producentów do tytułu najlepszego w 2016 roku to największa zamiana w tegorocznej odsłonie plebiscytu MUNOLUDY. Wybraliśmy tych artystów, których działania były najbardziej zauważalne na polskiej scenie klubowej, których postawy i dokonania inspirują i przekładają się na zwiększenie ilości osób zainteresowanych muzyką elektroniczną, a co za tym idzie, przyczyniają się do rozwoju rodzimej kultury klubowej. Doceniliśmy nie tylko tych, którzy są widoczni na ogólnopolskiej scenie, ale też tych, którzy mocno aktywizują lokalne sceny.

Nominacja 26 DJ-ów i producentów to także uproszczenie formuły głosowania. Wypełnienie nowej ankiety nie powinno zająć dłużej niż minutę.


MUNOLUDY 2016: nominowani do tytułu DJ/Producent Roku

Głosowanie trwa od 16 marca do 29 marca 2017 roku. Ogłoszenie wyników nastąpi podczas Gali rozdania nagród MUNOLUDY 2016, która odbędzie się 8 kwietnia w Łodzi w ramach VII Konferencji Muzycznej Audioriver.Link do ankiety: muno.pl/munoludy2016/

Głosować na swoich faworytów możecie raz dziennie. Liczy się tylko pierwszy głos oddany w danym dniu.
Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.