MUNOLUDY 2016: wybieramy najlepszy festiwal w Polsce!

news
23 Marz 2017 13:35

Tagi: munoludy 2016

 
MUNOLUDY 2016: wybieramy najlepszy festiwal w Polsce!

Przedstawiamy ósemkę topowych festiwali, które odbyły się w Polsce w 2016 roku. Który z nich podbił Wasze serca i zasłużył na głos w plebiscycie MUNOLUDY 2016?

W plebiscycie MUNOLUDY 2016 o tytuł najlepszego walczy osiem festiwali, które zostały nominowane na podstawie zainteresowania, jakie wzbudzały u czytelników Muno.pl, wysokiego poziomu organizacji, niesamowitej atmosfery oraz oczywiście solidnych line-upów. Dzięki trudowi ich organizatorów, mogliśmy posłuchać i zobaczyć najznamienitszych artystów (nie tylko z kręgów muzyki elektronicznej), znanych z największych scen świata.

Kilkunastotysięczna publiczność nie jest głównym wyznacznikiem dobrego festiwalu, dlatego doceniamy również te mniejsze, z bardziej kameralną czy rodzinną atmosferą.

Który z festiwali podbił Wasze serca w 2016 roku? Dzięki nowej ankiecie, głosowanie zajmuje jedynie minutę.


MUNOLUDY 2016: nominowani do tytułu Festiwal Roku
Głosowanie trwa od 16 marca do 29 marca 2017 roku. Ogłoszenie wyników nastąpi podczas Gali rozdania nagród MUNOLUDY 2016, która odbędzie się 8 kwietnia w Łodzi w ramach VII Konferencji Muzycznej Audioriver.Link do ankiety: muno.pl/munoludy2016/

Głosować na swoich faworytów możecie raz dziennie. Liczy się tylko pierwszy głos oddany w danym dniu.
Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.