MUNOLUDY 2016: DJ / Producent Roku

news
08 Kwie 2017 18:00

Tagi: munoludy 2016

 
MUNOLUDY 2016: DJ / Producent Roku

Przed Wami zestawienie 20 topowych polskich DJ-ów i producentów 2016 roku! Kto zdobył statuetkę w plebiscycie MUNOLUDY 2016 i tytuł najlepszego z najlepszych?

Nominacja 26 DJ-ów i producentów do tytułu najlepszego w 2016 roku to największa zamiana w tegorocznej odsłonie plebiscytu MUNOLUDY. Wybraliśmy tych artystów, których działania były najbardziej zauważalne na polskiej scenie klubowej, których postawy i dokonania inspirują i przekładają się na zwiększenie ilości osób zainteresowanych muzyką elektroniczną, a co za tym idzie, przyczyniają się do rozwoju rodzimej kultury klubowej. Doceniliśmy nie tylko tych, którzy są widoczni na ogólnopolskiej scenie, ale też tych, którzy mocno aktywizują lokalne sceny.

Przed Wami zestawienie dwudziestu topowych DJ-ów i producentów roku 2016!


MUNOLUDY 2016: DJ / PRODUCENT ROKU20. MICHAŁ WOLSKI
19. LEON
18. PIOTR BEJNAR
17. SEPT
16. TRUANT
15. KUBA SOJKA
14. AN ON BAST
13. PHIL JENSKY
12. JACEK SIENKIEWICZ
11. ANGELO MIKE
10. NEEVALD
9. BŁAŻEJ MALINOWSKI
8. ANJA KRAFT
7. SEB SKALSKI
6. MATTHEW CLARCK
5. CATZ 'N DOGZ
4. VACOS
3. TOM PALASHNa trzecie miejsce w naszym rankingu szturmem wdarł się Tom Palash. Poznański DJ i producent techno wskakuje na podium z ubiegłorocznego 15. miejsca. Członek rodziny Nowej Jerozolimy to niezwykle barwna postać, pełna dystansu do siebie i poczucia humoru, która zaskarbiła sobie w tym roku Wasze serca i głosy. Czekamy na kolejne produkcje i sety od Toma Palasha! Gratulacje! 


2. DEASNa drugim miejscu plasuje się krakowski DJ, producent i głowa wytwórni Secret Room Records - Deas. Na początku 2016 roku Karol wystrzelił z parkietowym, debiutanckim krążkiem "Community". Niezwykle ciepło przyjęta pozycja zapewniła mu miejsce w line-upie Audioriver. Głosy na Deasa z pewnością napływały od ludzi, którzy szaleli w Circus Tent na jego występie, jak od klubowiczów Prozak 2.0, którego Karol jest rezydentem niemal od samego otwarcia. Wielkie gratulacje!


1. DTEKKPrzed Wami numer 1, zdobywca statuetki MUNOLUDY 2016 w kategorii DJ / Producent Roku - wielkie brawa dla Dtekka! To niezwykle doświadczony DJ, charakteryzujący się zapadającą na długo w pamięci selekcją oraz niestrudzony promotor, którego inicjatywy, takie jak Technosoul, Up To Date Festival czy Salon Ambientu, po prostu chwytają za serce i "techno duszę". To między innymi dzięki niemu techno w Polsce jest aktualnie na szczycie popularności, a wlepka "Pozdro Techno" gości w domu każdego szanującego się rejwera. Jędrzeju, gratulujemy!


Zwycięzcy zostali wyłonieni na drodze głosowania, które trwało od 16 marca do 29 marca br. W plebiscycie MUNOLUDY 2016 oddano 66 618 głosów w 6 kategoriach.

Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.