MUNOLUDY 2016: Event Roku

news
08 Kwie 2017 18:00

Tagi: munoludy 2016

 
MUNOLUDY 2016: Event Roku

Na której z imprez ubiegłego roku bawiliście się najlepiej? Kto zagrał najciekawszego seta? Który event wspominacie do dziś? Przedstawiamy listę najgorętszych imprez 2016 roku!

W plebiscycie MUNOLUDY 2016 o tytuł Eventu Roku walczyło osiem imprez. Nominowane zostały te, które w 2016 roku wzbudzały największe zainteresowanie u czytelników Muno.pl, zostały zorganizowane z ogromnym rozmachem oraz muzycznie prezentowały bardzo wysoki poziom.

Dzięki staraniom i profesjonalizmowi organizatorów, we Wrocławiu odbył się showcase brytyjskiej wytwórni Avian z ShiftedSHXCXCHCXSH za sterami, Recondite godnie pożegnał Nową Jerozolimę, Scuba zatrzęsł murami poznańskiej Starej Rzeźni, występy Chrisa LiebingaMarcela Dettmanna elektryzowały publiczność w warszawskim Instytucie Energetyki, Ricardo Villalobos w końcu odwiedził Polskę z klubowym setem, Steve BicknellShiftedPariah poznali siłę hasła Pozdro Techno, Paula TempleAbdulla RashimEtapp Kyle roznieśli w pył Halę Stulecia, a Wooded znów zadziwiał niezwykłą scenografią i zarażał uczestników pozytywną energią.

Przed Wami zestawienie pięciu najgorętszych imprez roku 2016!


MUNOLUDY 2016 - EVENT ROKU5. GRANDE FINALE W/ RECONDITE @ NOWA JEROZOLIMA, WARSZAWA4. WOODED @ ZAMEK LEŚNICA, WROCŁAW3. CIRCUS INFERNO W/ SCUBA @ STARA RZEŹNIA, POZNAŃ


Industrialna przestrzeń poznańskiej Starej Rzeźni, zapierająca dech w piersiach oprawa wizualna, potężne nagłośnienie i światowej sławy gwiazda wieczoru - to przepis ekipy poznańskiego klubu SQ na niezapomniany event, który sprawdza się od kilku lat. W listopadzie 2016 roku w ramach cyklu Circus Inferno SQ świętowało swoje 11. urodziny, na które specjalne zaproszenie otrzymał Scuba. Niesamowity klimat Starej Rzeźni w połączeniu z energetycznym występem Paula zrobił na Was ogromne wrażenie! Zasłużone miejsce Circus Inferno w czołówce najlepszych imprez! Gratulujemy!


2. POZDRO TECHNO IMPACT II: BICKNELL x SHIFTED x PARIAH @ 1500M2, WARSZAWA


Cykl Pozdro Techno Impact to dzieło najbardziej charyzmatycznej ekipy promotorskiej w Polsce - kolektywu Technosoul. Druga odsłona serii eventów, która odbyła się w marcu w nieistniejącym już klubie 1500m2 w Warszawie, przyniosła występy 3 brytyjskich herosów sceny techno - Steve'a Bicknella, Shifteda i Pariaha. Echa ich setów rozlegały się jeszcze długo po wyłączeniu soundsystemu, a Wy wspominacie tę imprezę do dziś, o czym świadczy ilość głosów oddanych na Pozdro Techno Impact II. Świetnie drugie miejsce, gratulujemy!


1. INSTYTUT W/ MARCEL DETTMANN & CHRIS LIEBING @ INSTYTUT ENERGETYKI, WARSZAWA


Edycja Instytutu, która odbyła się we wrześniu 2016 roku w legendarnej Hali Najwyższych Napięć w Warszawie, ma pewne miejsce na liście najważniejszych wydarzeń z muzyką elektroniczą w historii stolicy. Za sterami stanęli Marcel Dettmann i Chris Liebing - dwaj weterani sceny, budzący podziw i szacunek każdego, kto choć trochę interesuje się muzyką techno. Podziw i szacunek budziła też lokalizacja i oprawa imprezy. Chapeau bas dla organizatorów i gratulacje za zdobycie tytułu Eventu Roku 2016!


Zwycięzcy zostali wyłonieni na drodze głosowania, które trwało od 16 marca do 29 marca br. W plebiscycie MUNOLUDY 2016 oddano 66 618 głosów w 6 kategoriach.

Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.