Klubowy Poznań pomaga swojemu najstarszemu rejwerowi

news
09 List 2018 12:46

 

 
Klubowy Poznań pomaga swojemu najstarszemu rejwerowi

Zenek, jeden z symboli poznańskiej sceny klubowej wymaga rehabilitacji. Ruszyła zbiórka!

Zenka, "Dziadka z Mięsnej" w stolicy Wielkopolski znają wszyscy. W końcu jeszcze niedawno temu imprezował od czwartku do niedzieli we wszystkich poznańskich klubach. Swój pseudonim zyskał w Cafe Mięsna, później bawił się do rana w 8 Bitach, HAH'u, KontenerART czy w Projekt LAB. 


Weteran poznańskiej sceny klubowej, ma już 71 lat i potrzebuje pomocy klubowiczy, młodych ludzi, z którymi tak uwielbia przebywać. Wciąż młody duchem Pan Zenek ma problemy z chodzeniem i wymaga rehabilitacji. Wczoraj ruszyła zbiórka organizowana przez poznańskie kluby i promotorów, aby zapewnić opiekę i sprzęt potrzebny Zenkowi na najbliższe miesiące. Celem było 10 tysięcy złotych.

"Po niecałej dobie udało nam się zebrać zdumiewającą kwotę ponad 9 tysięcy! Jesteśmy wzruszeni tak dużym odzewem i zaangażowaniem naszych klubowiczów. Dziękujemy za miłość, którą mu wysyłacie. Wygląda na to, że poza całoroczną opieką rehabilitacyjną będziemy również w stanie poprawić panu Zenkowi standard socjalny i wspólnymi siłami wyremontować jego skromne mieszkanie. DZIĘKUJEMY!" - ogłasza Projekt LAB, jeden z organizatorów zbiórki.

Jeśli chcecie wesprzeć najstarszego rejwera w kraju, to możecie to zrobić TUTAJ.

fot. Sandra Biegun

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.