Objekt dwukrotnie w Polsce - ZAMÓW BILETY!

wydarzenie
19 Marz 2014 14:37

Tagi: objekt barker das lokal brzozowa 37

 
Objekt dwukrotnie w Polsce - ZAMÓW BILETY!

Objekt zagra 21 marca we wrocławskim klubie Das Lokal oraz 22 marca w warszawskim Brzozowa 37. Podczas drugiego występu będzie dzielił konsoletę z wieloletnim rezydentem Berghain, Barkerem.

Charakterystyczne połamane dźwięki, niesamowita dbałość o szczegóły oraz innowacyjny sampling to znaki rozpoznawcze Objekta. Młody Brytyjczyk na stałe mieszkający w Berlinie doskonale wie jak połączyć soczysty bas z mocną stopą undergroundowego techno. Wydał kilka znakomicie przyjętych dwunastocalówek na m.in. Hessle Audio i Bleep, zasłynął też dzięki remiksom dla Radiohead i SBTRKT-a.

Rezydent Berghain, Barker, zagra wraz z Objektem w klubie Brzozowa 37

Objekt za kilka dni odwiedzi Polskę i zagra na dwóch imprezach - 21 marca we wrocławskim klubie Das Lokal oraz 22 marca w warszawskim Brzozowa 37. Podczas drugiego występu będzie dzielił konsoletę z wieloletnim rezydentem Berghain i reprezentantem Ostgut Ton, Barkerem. Bilety na oba wydarzenia możecie zamawiać za pośrednictwem serwisu Biletomat.pl.

Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.