Kolejni artyści na Original Source Up To Date - BILETY!

wydarzenie
08 Maj 2013 14:54

Tagi: original source up to date up to date

 
Kolejni artyści na Original Source Up To Date - BILETY!

Organizator festiwalu Original Source Up To Date ogłosił kolejnych artystów, którzy wystąpią w dniach 20-21 września w Białymstoku. Jest jeszcze szansa na zakup biletów z tańszej puli.

RROSE to niezywkle enigmatyczna postać. Jego muzyka zwróciła uwagę słuchaczy techno głównie za sprawą wydawnictw na Sandwell District, własnym labelu Eaux oraz głośnych remixów dla Dadub i Minilogue. Występ live na Original Source Up To Date będzie jego pierwszym w Polsce.

DJ KROME & MR TIME w 1992 roku wydali singiel "This Sound is for the Underground", który przyniósł im ogromną popularność. Duet wyznaczał standardy na scenie rave / old skool / breakbeat hardcore kiedy The Prodigy jeszcze raczkowało. Nigdy nie byli w Polsce, więc czas najwyższy.

SCION tworzą Peter Kuschnereit aka DJ PETE / SUBSTANCE oraz Rene Lowe, czyli VAINQUEUR. Fanom dub techno te nazwiska mówią wszystko. Tak samo jak magiczne BASIC CHANNEL / CHAIN REACTION – wytwórnie, na których Peter i Rene wydali kamienie milowe gatunku, takie jak np „Emerge” w 1995 roku.

MOLESTA EWENEMENT to warszawska grupa hip hopowa, której stary i nowy materiał zna każda osoba choć trochę zainteresowana rapem. Klimat podwórka i osiedla przeniesiony na scenę, rytmy które poruszają tłumy, prawda płynąca z głośników.

ORIGINAL SOURCE UP TO DATE 2013 - LINE UP:

CULPRATE, MILES LIVE, ZEUS, MILTON BRADLEY, RROSE, DJ KROME & MR TIME, SCION, MOLESTA EWENEMENT

Bilety na Original Source Up To Date możecie zamawiać za pośrednictwem Muno.pl.

20-21.09.2013 - ORIGINAL SOURCE UP TO DATE

Miejsce: Węglowa - Białystok

 
Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.