Pierwsze nazwiska na Original Source Up To Date Festival - BILETY!

wydarzenie
18 Kwie 2013 10:52

Tagi: up to date

 
Pierwsze nazwiska na Original Source Up To Date Festival - BILETY!

Organizatorzy Original Source Up To Date Festival ogłosili nazwiska pierwszych artystów, którzy wystąpią w dniach 20-21 września w Białymstoku. Bilety na to wydarzenie w promocyjnej cenie możecie zamawiać za pośrednictwem Muno.pl

Original Source Up To Date to jedyna w swoim rodzaju platforma, na której muzyka spotyka się z innymi dziedzinami sztuki. Wszystko to, podane w klimatycznym sosie skomponowanym według receptury znanej jedynie na Podlasiu, gwarantuje wrażenia absolutnie unikatowe na skalę kraju.

W tym roku festiwal odbędzie się już po raz czwarty, tradycyjnie w trzeci weekend września w Białymstoku. Organizatorzy wydarzenia ogłosili właśnie listę pierwszych artystów, którzy wystąpia w dniach 20-21 września na terenie starego Magazynu Rezerw Wojskowych. Bilety na to wydarzenie w promocyjnej cenie możecie zamawiać za pośrednictwem Muno.plCulprate to młody i niezwykle utalentowany producent, kojarzony z undergroundową sceną dubstep. Na swoim koncie artysta ma kilka świetnych wydawnictw, a o ich wielkiej sile niech świadczy fakt, że regularnie się gają po nie gwiazdy pokroju Squarepushera czy Amona Tobina.

Original Source Up To Date 2013

Z kolei Miles znany jest ze swoich kolaboracji jako Demdike Stare (z Seanem Canty), Millie & Andrea (z Andy Stottem) i Pendle Coven (z Garym Howellem). Niedawno artysta nagrał świetny solowy album "Faint Hearted" na kultowej wytwórni Modern Love. Niepokojące, wciągające dźwięki i mroczne przestrzenie wymykające się wszelkim gatunkowym klasyfikacjom zawładną sceną Stan Skupienia 20 września za sprawą Milesa.

Kolejną gwiazdą Original Source Up To Date jest Zeus. Razem z Joteste tworzy grupę Pierwszy Milion. Od kiedy wygrał w ogólnopolskim konkursie na demo w 2008 wydał cztery solowe albumy. Listę nazwisk zamyka pochodzący z Berlina Milton Bradley, znany również jako Acid Rain. Kolejne produkcje na własnej wytwórni Do Not Resist The Beat, kolarboracja z Henningiem Bearem, jako K209, wydawnictwa dla prestiżowych Prologue, Ann Aimee i wspaniałe mixy dla uznanych portali internetowych stawiają go w czołówce ambitnego niemieckiego techno.

Źródło: materiały organizatora


Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.