Pan-Pot powracają do Poznania - BILETY!

wydarzenie
05 Marz 2013 11:38

Tagi: pan pot pan-pot sq sq klub mobilee

 
Pan-Pot powracają do Poznania - BILETY!

Niezniszczalny, charyzmatyczny i bezkompromisowy duet Pan-Pot ponownie zagra w poznańskim klubie SQ w ramach cyklu imprez Decadence!

Tassilo Ippenberger i Thomas Benedix to świetni dje i producenci związani ze znaną berlińską wytwórnią Mobilee, dla której wydali szereg znakomitych EPek oraz ciepło przyjęty album "Pan-O-Rama".

Każdy kto choć raz słyszał Pan-Pot na żywo dokładnie wie czego spodziewać się 5 kwietnia w klubie SQ. Tylko ten duet jest w stanie reanimować tłumy, gdy przypada mu zamykać festiwal, jak 2 lata temu na Audioriver. Wystarczyło kilkach pierwszych utworów, by wychodzący zawrócili i skierowali swe kroki na dancefloor, a zmęczeni obudzili się i ruszyli na kilkugodzinną ucztę wieńczącą event. Oni również są w stanie rozpalić do czerwoności parkiety klubowe, tak ja uczynili to w trakcie 5. odsłony cyklu Decadence.

Oprócz Pan-Pot w poznańskim klubie SQ usłyszymy również Marcina Czubalę oraz reprezentanta Muno.pl - Juniore. Bilety na to wydarzenie możecie zamawiać za pośrednictwem Muno.pl!

05.04 - DECADENCE 10 PRES. PAN-POT X MARCIN CZUBALA

Miejsce: SQ klub - Poznań


DECADENCE 5 w. Pan-Pot & Marcin Czubala | SQ klub from SQklub on Vimeo.


Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.