Podsumowanie 2018: Anja Kraft (Instytut / Smolna)

News
30 Dec 2018 16:34

Tags: podsumowanie 2018

 
Podsumowanie 2018: Anja Kraft (Instytut / Smolna)

"Polska branża jest bardzo hermetyczna". Jaki był mijający rok w oczach przedstawicieli polskiej sceny klubowej? Czas na serię podsumowań!

Anja Kraft to warszawska djka i założycielka kolektywu Electrified. Dziś rezyduje w klubie Smolna jak i ze współtworzy Instytutowe lineupy. Sprawdźcie jak wspomina mijający rok!

Najciekawszy artysta tego roku - Polski i zagraniczny


Ciężko jest wskazać jednego! Zarówno w Polsce jak i poza granicami kraju muzyka elektroniczna obfituje w doskonałych producentów. Jeśli jednak miałabym wskazać tylko jednego to z zagranicy: OAKE (po tym jak swoim lajwem zmiażdżyli sobotni main podczas Instytut Festival) natomiast z Polski będzie to Aksamit, która zachwyca selekcją i skillem.

Album roku - Polski i zagraniczny


Albumem roku tego i każdego poprzedniego zawsze i wszędzie będzie dla mnie „Shaman’s Path” od Dino Sabatini, który w tym roku został wznowiony jako Special Edition. Przepiękne, unikalne szamańskie brzmienia, wprowadzające w stan swego rodzaju muzycznej hipnozy. Zaszczytny numero uno w naszym kraju według mnie przypada Manoidowi za album „Truth” – jestem fanką jego muzycznej wrażliwości.


Impreza roku


Nie jest to chyba dla nikogo zdziwieniem jeśli napiszę, że pierwsza edycja Instytut Festiwal? :)

Największe zaskoczenie – pozytywne


After po Vitalicu w poznańskiej Tamie, który graliśmy ekipą rezydentów Smolnej. Jestem totalnie zachwycona tym miejscem. Wszystko jest jak powinno być, absolutnie genialne miejsce dla DJa grającego tam imprezę. Niesamowita energia! Chcę tam wracać częściej.

Nieporozumienie roku


Echhh szkoda strzępić sobie język ; )

Na kogo liczysz w przyszłym roku?


Umiesz liczyć? Licz na siebie :)

Co możemy zrobić, aby 2019 był lepszy?


Nie powiem, że wspierać się bardziej bo Polska branża jest bardzo hermetyczna i non stop zagląda się do ogródka sąsiada zazdroszcząc mu tej bardziej zielonej trawy. Mam nadzieję, że każda osoba, która szczerze kocha elektronikę będzie umiała stawić czoła przeciwnościom i robić to co czuje i w sposób jaki chce. Trzymam za Was kciuki i wspieram! <3

Related

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.