Polskie wydawnictwa techno, które musisz usłyszeć vol. 6

 
Polskie wydawnictwa techno, które musisz usłyszeć vol. 6

Październik to niezwykle owocny miesiąc dla fanów polskiego techno. Sprawdź co słychać u takich artystów jak Concept Of Thrill, Adam Michalak, Deas, Violent czy Private Press!

CONCEPT OF THRILL - TEMPORA EP  [UNDESCRIBED CONCEPTS]


Data wydania: 01.10.2016

Tracklista:

01. Imperfectum
02. Futurum Exactum
03. Futurum Primum

Październik otworzyło wydawnictwo Pawła Zawadzkiego z Warszawy, znanego  jako Concept Of Thrill. Artysta znalazł ujście dla swoich niewydanych utworów we własnym labelu Undescribed Concepts, który jak wskazuje nazwa, będzie mocno niekreślonym/nieopisanym i niezależnym projektem. Wracając do samej muzyki, "Tempora EP" to hipnotyczne, futurystyczne i charakterystycznie dla Concepta "rozciągnięte" w przestrzeni utwory.


ADAM MICHALAK - DECAY EP [THE OTHER WAY]


Data wydania: 17.10.2016

Tracklista:

01. Decay I
02. Decay I (Michal Wolski Remix)
03. Decay II
04. Decay III
05. Decay IV

Scena techno w Szczecinie odżywa, m.in. dzięki staraniom ekipy THE OTHER WAY, która od niedawna jest też wytwórnią, i to winylową. 17 października wypuścili płytę Adama Michalaka, pełną najróżniejszych brzmień, od tych głębokich do chropowatych i gryzących. Dodatkowym smaczkiem jest oczywiście remiks od Michała Wolskiego, jak i fakt, że płytę zremasterował Neel z kultowego Voices From The Lake.


DEAS - PLUTON EP [SECRET ROOM RECORDS]


Data wydania: 17.10.2016

Tracklista:

01. Pluton
02. Pluton (Robert S Remix)
03. Plan X

Techno niejedno ma imię, a te bardziej szparkie, "klubowe" prezentuje krakowski didżej Deas na swojej najnowszej EP dla własnego Secret Room Records. Parkietowy "Pluton" doczekał się cięższej, brudniejszej interpretacji od Roberta S, a Karol na sam koniec nie zapomniał "przykwasić" w "Plan X". Tytułowy numer EPki jest dostępny do pobrania za darmo.VIOLENT - STRESSFUL ENVIRONMENT EP [DYNAMIC REFLECTION]


Data wydania: 25.10.2016

Tracklista:

01. Rage For Order
02. Without Mercy
03. Mental Confusion
04. Silent Chambers

Violent, którego możecie zobaczyć na zdjęciu głównym, kontynuuje swoje eksploracje "cmentarnego" techno. Eleganckie i pełne melancholii wydawnictwo ukaże się na nie byle jakim labelu, bo na samym Dynamic Reflection, a Violent dołączy do takich artystów z katalogu wytwórni jak I/Y, Woo York czy Deepbass i Ness.


PRIVATE PRESS - UNTITLED EP [TECHNOSOUL]


Data wydania: 31.10.2016

Tracklista:

01. Untitled I
02. Untitled II
03. Untitled III
04. Untitled X

Październik zamyka ekipa Technosoul, która wprowadza nieco nowego brzmienia w progi swojej wytwórni. Na EP stworzonej przez Private Press nie znajdźcie tylko "techno z duszą", ale też bardziej house'owe brzmienia. Sprawdźcie koniecznie nasz wywiad z "pozdrotechnami" (KLIK), z którego dowiecie się więcej o wydawnictwie, planach promotorskich ekipy na najbliższą przyszłość i posłuchacie w całośći jednego z utworów.
ZOBACZ TEŻ:


- Polskie wydawnictwa techno, które musisz usłyszeć vol.5

Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.