Muzyka
 

Pralnia - nowy klub na mapie Wrocławia

wydarzenie
27 Luty 2013 14:14

Tagi: pralnia

 
Pralnia - nowy klub na mapie Wrocławia

8 marca we wrocławskim kompleksie budynków przy ulicy Krakowskiej 100 odbędzie się huczna impreza z okazji otwarcie nowego klubu - Pralnia.

Impreza inaugurująca działalność nowego klubu odbędzie się 8 marca, a głównymi gwiazdami wieczoru będą pochodzący z Kanady Sid Le Rock aka PAN/TONE, który znany jest z niestandardowego połączenia muzyki elektornicznej z rokową oraz Metope z Niemiec. Jako reprezentanci Polski zaprezentuje się duet Mindfuckers oraz MdAmazing b2b Sobolevsky.


Oprócz doskonałej muzyki organizatorzy imprezy przygotowali dla wszystkich uczestników wiele atrakcji, począwszy od niezwykłego wystroju klubu, potężnego nagłośnienia, po sceniczną instalację mappingu 3D.

Bilety na to wydarzenie możecie zamawiać za pośrednictwem Muno.pl. Zostało ich już niewiele, radzimy więc nie zwlekać do ostatniej chwili.
Zobacz również

Skojarzenia

pomoc
zamknij

Podziel się muzyką! Jaki utwór lub set kojarzy Ci się z tym newsem?
Stwórz z nami muzyczną playlistę i słuchaj propozycji innych czytelników!
Dowiedz się więcej | FAQ

Wklej i słuchaj!
Wklej linka z SoundCloud, YouTube lub Muno.pl.

Ostatnie newsy

pokaż więcej

Hot newsy

z ostatnich 30 dni

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.