Jak radzi sobie President Bongo bez GusGus? VIDEO

zapowiedzi
16 List 2015 08:30

Tagi: president bongo gusgus

 
Jak radzi sobie President Bongo bez GusGus? VIDEO

President Bongo po odejściu z legendarnej skandynawskiej grupy skupił się na solowych produkcjach. Sprawdź szczegóły dotyczące jego debiutanckiej płyty pt. "Serengeti" i zobacz video do utworu "Greco".

President Bongo rozpoczynał swoją karierę jako założyciel legendarnego GusGus. Po dwóch dekadach działalności w zespole, wiosną 2015 roku President Bongo opuścił grupę, aby skoncentrować się na solowej karierze. Owocem tej decyzji jest album "Serengeti", który ukaże się nakładem AlbumLabel już w połowie października.


Serengeti to opowieść o "podróży powrotnej", inspirowana migrującym sezonowo zwierzętarni w Afrykańskim Parku Narodowym o tej samej nazwie. President Bongo postawił na miłe dla ucha kompozycje, bogate w brzmienia klasycznych instrumentów, bębnów i syntezatorów. Małą odskocznią jest utwór "Tramontana", który z pewnością sprawdzi się na klubowych parkietach.

AKTUALIZACJA

Nowy materiał Presidenta Bongo wyląduje w sklepach już 16 października, ale teraz możecie zobaczyć video autorstwa Snorri Bros do utworu "Greco" z nadchodzącej płyty.President Bongo - Serengeti [AlbumLabel]

Data wydania: 16.10.2015


Tracklista:

01. Maestrale
02. Scirocco
03. Mezzogiorno
04. Greco
05. Ponente
06. Tramontana
07. Libeccio
08. Levante

Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.