Świeże klipy do polskich numerów

news
06 Luty 2014 13:43

Tagi: rebeka the ploy moullinex xxanaxx griot groove plastic

 
Świeże klipy do polskich numerów

Prezentujemy świeże klipy do utworów polskich artystów, które pojawiły się w ciągu kilku ostatnich dni. Zobacz nowe video m.in. Rebeki, XXANAXX i Plastic!

Duetu Rebeka przedstawiać oczywiście nie trzeba, bowiem Bartosz Szczęsny i Iwona Skwarek mają w Polsce już mocno wyrobioną markę. "Fail" to kolejny singiel z ich debiutanckiego albumu "Hellada", który ukazał się w ubiegłym roku.

REBEKA - FAIL
Iwona Skwarek wystąpiła też gościnnie w nowym numerze niemieckiego tria Moullinex - "To Be Clear". Nie jest to ich pierwsza współpraca, bowiem wcześniej Niemcy remiksowali singiel Rebeki "Melancholia".

MOULLINEX FEAT. IWONA SKWAREK - TO BE CLEAR
Zespół The Ploy na muzycznej mapie pojawił się dzięki wydanemu w 2010 roku własnym sumptem krążkowi. Zapowiedzią nowej płyty poznańskiego zespołu jest prezentowany niżej singiel "Use The Gun".

THE PLOY - USE THE GUN
Od ubiegłego roku oczy i uszy całej polskiej sceny są zwrócone w kierunku warszawskiego duetu XXANAXX. Numer "Got U Under" pochodzi z rewelacyjnej EP-ki "Disappear" dla U Know Me Records.

XXANAXX - GOT U UNDER
Muzycy z białostockiego Griot Groove połączyli siły z Nataszą Topor, co doprowadziło do powstania numeru "Dym" oraz klipu do niego.

GRIOT GROOVE FEAT. NATASZA TOPOR - DYM
Animowany klip autorstwa Dawida Kępskiego do kawałka "I Want U" kilka dni temu zaprezentowała formacja Plastic.

PLASTIC - I WANT UZobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.