Czym zaskoczy Recognition Records?

news
28 Sty 2013 14:18

Tagi: recognition jacek sienkiewicz chino sroczynski prus

 
Czym zaskoczy Recognition Records?

Warszawska wytwórnia Recognition Records zaplanowała kilka niespodzianek na najbliższe miesiące. Słuchamy zapowiedzi nowych wydawnictw!

Recognition Records, czyli wytwórnia prowadzona przez Jacka Sienkiewicza, zamierza w tym roku mocno namieszać na rynku muzycznym. Właśnie poznaliśmy jej plany na najbliższe miesiące. Szef labelu zapewnia, że niektóre z zapowiadanych wydawnictw mogą zaszokować niektórych fanów Recognition Records.


Na początek Recognition zaproponuje EP-kę Chino, będącą zestawem "retro-futurystycznych parkietowych bomb", w tym remix od Legowelt. Kolejną niespodzianką będzie cyfrowe wydawnictwo Tomasza Sroczyńskiego i wokalistki Ewy Prus - "A Girl With No Heart", które ma odbiegać od dotychczasowego wizerunku labela. Spodziewajcie się fuzji techno, house'u, jazzu, a nawet piosenki poetyckiej!

Na przełomie maja i czerwca do sklepów trafi też nowy album klubowego projektu Jacka Sienkiewicza - Recognition.

Poniżej znajdziecie odsłuchy EP-ek Chino i projektu Sroczyński Prus. Brzmią nieźle, prawda? :)


Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.