Zremiksuj Kollektiv Turmstrasse i Lamb!

news
16 Luty 2012 14:35

Tagi: kollektiv turmstrasse lamb

 
Zremiksuj Kollektiv Turmstrasse i Lamb!

Po raz kolejny każdy z Was może dostąpić zaszczytu remiksowania gwiazd muzyki elektronicznej. Tym razem swoje sample oddają do Waszej dyspozycji Kollektiv Turmstrasse i Lamb!

Kollektiv Turmstrasse wraz z portalem Junodownload ogłosili konkurs na zremiksowanie kompozycji z rewelacyjnego albumu 'Rebellion Der Traumer' - 'Schwindelig'! Na zinterpretowanie utworu macie czas do 4 marca!

Zwycięzca oprócz wydawnia remiksu na Connaisseur zgarnie m.in. oprogramowanie Mixed In Key i Platinum Notes oraz voucher do wykorzystania na Juno. Regulamin konkursu oraz link do zakupu paczki z samplami znajdziecie tutaj.

Kollektiv Turmstrasse

Drugim konkursem, na który warto zwrócić uwagę jest ten ogłoszony przez legendę trip-hopu - Lamb! Utwór, którym możecie się zająć to pochodzący z ostatniego albumu '5' 'Butterfly Effect'. Nagrodą jest oczywiście wydanie remiksu jako oficjalnego oraz oprogramowanie Melodyne. Termin nadsyłania prac upływa wraz z końcem lutego. Szczegóły na temat konkursu oraz ścieżki do darmowego pobrania znajdziecie tutaj.

Lamb

Życzymy powodzenia oraz wrzućcie swoje prace również na Profil Artysty, niech Was usłyszą! :)


Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.