Piekło zamarza, Richie Hawtin zagra w Berghain

news
04 Czerw 2018 10:11

Tagi: richie hawtin berghain

 
Piekło zamarza, Richie Hawtin zagra w Berghain

Po 6-letniej przerwie Richie Hawtin wraca do Berghain. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie napięte stosunki między nim a klubem...

Występ dużej gwiazdy, jaką bez wątpienia jest Richie Hawtin, w słynnym klubie, jakim bez wątpienia jest Berghain, nie powinien dziwić, jednak w tym konkretnym przypadku pewne zaskoczenie jest. Dotychczasowe stosunki między Hawtinem i berlińskim klubem były raczej chłodne, a wszystko zaczęło się jesienią 2009 roku, kiedy Richie wraz z przyjaciółmi wpadł do klubu się zabawić, wniósł na backstagę sporą ilość własnego alkoholu i zerwał kotarę oddzielającą ich od didżejki. Po tym incydencie został wyrzucony z klubu.

3 lata później Richie Hawtin zagrał jeden gig w Berghain, po czym nastąpiła 6-letnia przerwa. Kolejny występ artysty zaplanowano na 29 czerwca tego roku i możemy spodziewać się naprawdę długiego seta, bo oprócz niego w line-upie występuje tylko rezydent Panorama Bar - Roi Perez.

Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.