Riva Starr zagra w Poznaniu!

news
14 List 2018 16:32

Tagi: riva starr próżność

 
Riva Starr zagra w Poznaniu!

Dobra wiadomość dla fanów tanecznego house’u! Już 16.11 w Próżności zagra Riva Starr.

Ciężko znaleźć równie wszechstronnego artystę jak Riva Starr, który od kilkunastu lat tworzy europejską scenę house. Zaczynał od grania kilkugodzinnych setów w swoim rodzinnym Napoli, następnie przeniósł się do Londynu gdzie dał się poznać nie tylko jako świetny DJ, ale również genialny producent, którego utwóry jednocześnie pojawiały się na szczycie listy iTunes i na składankach undergroundowych labeli. Ma za sobą współpracę z takimi legendami jak Fatboy Slim i Horace Baker, a jego występy podziwiała publiczność największych festiwali jak Tommorrowland, Glastonbury, Fuji Rock i ADE. W 2010 roku założył własną wytwórnię Snatch! Records w której ukazywały się utwory takich artystów jak Carl Cox, Fatboy Slim czy Emanuel Satie.


Włocha wspierać będzie Big Boat Crew, czyli Ricardo i Tenes, trójmiejscy dj’e, którzy stoją za organizacją popularnych rejsów po Morzu Bałtyckim z muzyką klubową.


Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.