Rosalie. ruszy w trasę z nową płytą (+ premiera singla)

wydarzenie
09 Sty 2018 13:39

Tagi: rosalie.

 
Rosalie. ruszy w trasę z nową płytą (+ premiera singla)

Jeszcze w tym miesiącu Rosalie. wyda debiutancki album, który w kolejnych miesiącach będzie promować na koncertach w całej Polsce.

"Flashback" to jeden z najbardziej wyczekiwanych debiutów tego roku. Płyta Rosalie. ujrzy światło dzienne już 19 stycznia, a nieco ponad miesiąc później ruszy trasa koncertowa. Artystka będzie występować w składzie poszerzonym o basistę Adama Świerczyńskiego. Na przełomie lutego i marca trio wystąpi w ośmiu miastach:

23.02 - Kraków, Serce
24.02 - Częstochowa, Rura
01.03 - Wrocław, Stara Piwnica
03.03 - Lublin, Dom Kultury
08.03 - Toruń, NRD
10.03 - Słubice, Prowincja/SMOK
15.03 - Warszawa, Jasna 1
16.03 - Poznań, Tama

Ogłoszeniu trasy koncertowej towarzyszy premiera kolejnego singla. "About Us" to jeden z dwóch utworów z płyty, będących efektem współpracy z Bitaminą.


"Flashback" to dwanaście utworów utrzymanych w klimacie nowoczesnego R&B i soulu. Za produkcję albumu odpowiadają m.in. Chloe Martini, Hatti Vatti, Bitamina, 1988 (1/2 duetu Syny), czy znany z kolektywu Flirtini Suwal. Miks i mastering wszystkich numerów to zasługa Envee'go, a oprawę wizualną przygotował Filip Popik (rybskie), artysta mający na koncie współpracę z Sevdalizą.

Źródło: materiały prasoweZobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.