Jeszcze 4 koncerty Rosalie. i co dalej? BILETY

wydarzenie
11 Paź 2017 11:40

Tagi: rosalie

 
Jeszcze 4 koncerty Rosalie. i co dalej? BILETY

Rosalie. w znanej dotychczas odsłonie usłyszymy na koncertach jeszcze tylko 4 razy. Nadchodzą zmiany.

Poznańska wokalistka zwróciła na siebie uwagę odważnym flirtem współczesnej muzyki elektronicznej z zamiłowaniem do oldschoolowego r'n'b i hip-hopu. W swojej twórczości odwołania do kultury lat '90 zmieszała z nowymi muzycznymi trendami, w których poszukiwaniu pomagali jej tacy producenci jak Jordah, Mentalcut czy Lux Familiar.

Pod koniec 2016 roku Rosalie. opublikowała debiutancką EP'kę "Enuff". Materiał wydany pierwotnie tylko w digitalu, zyskał tak dobre recenzję, że wzbogacony o bonus track i dwa remixy został wydany w limitowanym nakładzie 500 sztuk przy współpracy z labelem Alkopoligamia.


Na 2018 rok zaplanowana jest premiera debiutanckiego albumu długogrającego, ale zanim do tego dojdzie, jesienią tego roku, usłyszymy artystkę w znanej dotychczas odsłonie jeszcze tylko 4 razy. Na trasie #neverenuff nie zabraknie gości specjalnych, ale ich nazwiska nie zostaną zdradzone do ostatniej chwili.

Zamów bilety na koncerty Rosalie.


#NEVERENUFF TOUR

17.11 – Projekt LAB, Poznań
18.11 – Sfinks700, Sopot
25.11 – Szpitalna 1, Kraków
01.12 – Cafe Kulturalna, Warszawa

Źródło: materiały prasowe

Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.