Ross From Friends szykuje album oraz wystąpi w Polsce

news
08 Czerw 2018 10:07

Tagi: ross from friends brainfeeder

 
Ross From Friends szykuje album oraz wystąpi w Polsce

Jesienią Felix Weatherall pojawi się w Polsce w ramach trasy promującej album "Family Portrait" dla wytwórni Brainfeeder. Słuchamy utworu z nadchodzącej płyty.

Pod pseudonimem Ross From Friends ukrywa się Brytyjczyk Felix Weatherall - jeden z najważniejszych artystów nurtu lo-fi house. Ma na koncie kilka EP-ek i remiksów dla m.in. Lobster Theremin (w tym sublabelu Distant Hawaii) czy Shall Not Fade. Ostatnio jego kariera nabiera jeszcze większego rozpędu, gdyż podpisał kontrakt z należącą do Flying Lotusa wytwórnią Brainfeeder, na mocy którego ukazała się EP-ka "Aphelion", a w kolejce na wydanie czeka już debiutancki album, zatytułowany "Family Portrait".

Album zapowiada utwór "Project Cybersyn":


20 października Ross From Friends wystąpi w warszawskim klubie Smolna w ramach trasy promującej album "Family Portrait". Artysta zaprezentuje live-act. Bilety już w sprzedaży!

20.10.2018 | Ross From Friends live | Smolna | WarszawaRoss From Friends - Family Portrait [Brainfeeder]

Data wydania: 27.07.2018


Tracklista:

01. Happy Birthday Nick
02. Thank God I'm A Lizard
03. Wear Me Down
04. The Knife
05. Project Cybersyn
06. Family Portrait
07. Pale Blue Dot
08. Back Into Space
09. Parallel Sequence
10. R.A.T.S.
11. Don't Wake Dad
12. The Beginning

Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.