Sascha Funke na rozgrzewkę przed Tauron Nowa Muzyka 2016 - ZAMÓW BILETY

wydarzenie
07 Kwie 2016 10:40

Tagi: tauron nowa muzyka nowa muzyka sascha funke

 
Sascha Funke na rozgrzewkę przed Tauron Nowa Muzyka 2016 - ZAMÓW BILETY

Już 9 kwietnia w ramach Before Festiwal Tauron Nowa Muzyka 2016 w katowickim klubie Hipnoza porwie Was do tańca sam Sascha Funke.

Sascha Funke wraz z Paulem Kalkbrennerem pomagał definiować brzmienie niemieckiej sceny elektronicznej pod koniec lat 90. W latach dwutysięcznych ujawnił wrażliwszą część swojej natury, nagrywając solowe albumy, na których solidne bity łączą się z kojącymi melodiami pełnymi emocji. Kolejny sukces przyniosła mu nagrana w 2012 roku płyta "Unknown", wydana pod szyldem Sachienne. Towarzyszy mu na niej Julienne Dessagne, której głos idealnie podkreśla emocjonalną zawartość minimalistycznych kompozycji Saschy.


Saschienne mieliście okazję usłyszeć podczas Tauron Nowa Muzyka w 2012 roku, tym razem organizatorzy festiwalu zapraszają na solowy występ Saschy Funke, który odbędzie się 9 kwietnia w klubie Hipnoza w Katowicach.Źródło: materiały organizatora

Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.