Selekcja: Chino

news
11 Czerw 2018 11:29

Tagi: selekcja chino

 
Selekcja: Chino

W tym tygodniu krakowski artysta Chino zdradza nam czego słucha i z którymi utworami nigdy się nie rozstaje.

Czego właśnie słuchasz?


Ostatnio poza muzyką mam też dużo pracy przy grafice i ten album bardzo dobrze mnie nastraja do takich zadań.


Modern Institute - Another Exhibition at the Modern Institute [Diagonal]

Powiew totalnej świeżości pośród tego co ostatnio słyszałem. Trudno mi ją jakkolwiek zaklasyfikować. Jestem fanem zarówno w kwestiach produkcyjnych jak i poczucia humoru.


Wiktor Milczarek - Untitled [Brutaż]

Moja ulubiona słowiańska płyta tego roku. "Flecik" na zawsze w sercu.Gdzie grasz w ten weekend?

W tym tygodniu gram w Szpitalnej 1 na podwójnym release party: Olivii oraz mojej skromnej osoby. Tak miło się złożyło, że wydajemy niemal w tym samym czasie nowy materiał (Olivia kasetę na K-Hole Trax, ja winyl na shtum records). Szykuje się sroga zabawa, będzie sporo przyjaciół związanych z wydającymi nas oficynami: ze strony Shtum cała załoga Uncanny Valley Soundsystem z Drezna (shtum jest sublabelem UV): Albrecht Wassersleben, Conrad Kaden, Carl Suspect i Philipp Demankowski oraz panowie z K-Hole Trax, będzie również FOQL, która zrobiła remix na płytę Olivii i oczywiście moja najbliższa radarowa rodzina czyli Olivia i Kinzo.


Utwory, które zawsze masz ze sobą na imprezie?


Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.