Selekcja: Cranz

news
02 Marz 2018 10:40

Tagi: selekcja cranz

 
Selekcja: Cranz

Sprawdzamy przedweekendową selekcję najciekawszych polskich didżejów. Posłuchaj co polecają! W tym tygodniu parkietowe numery od Cranz.

1. Czego właśnie słuchasz?

Codziennie staram się wykorzystywać każdą wolną chwile na szukanie i poznawanie nowej muzyki. Od kilku dni katuje Trancemaster - Neptune's Orb czyli piękne połączenie muzyki trance z techno. Bardzo spodobało mi się również najnowsza EP-ka Troy'a dla Klockworks. A obecnie (dosłownie) słucham ambientu, który doskonale mi daje się skupić na swojej codziennej pracy.


2. Gdzie grasz w ten weekend?

W ten weekend nigdzie nie gram. Ze względu na natłok pracy nad nowym projektem oraz imprezami, które niebawem będę organizował byłem zmuszony odpuścić kilka bookingów. Lecz znajdę w tę sobotę czas, aby pobawić się w Sfinksie na imprezie Rezonansu, na którym wystąpi między innymi Oscar Mulero oraz Deep Space Helsinki.

Mnie zaś w najbliższym czasie będzie można usłyszeć 10 marca w Sfinksie na imprezie Playground z I Hate Models oraz 17 marca na Revive Festiwal 2018.


3. 5 utworów, które zawsze masz ze sobą na imprezie?

To dość trudne pytanie, bo staram się regularnie zmieniać zawartość swojej playlisty. Lecz posiadam takie utwory, po które często sięgam.Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.