Selekcja: Nowosad & NuCasa

news
09 Sier 2017 14:49

Tagi: selekcja

 
Selekcja: Nowosad & NuCasa

Sprawdzamy przedimprezową selekcję najciekawszych polskich didżejów. Posłuchaj co polecają! W tym tygodniu house'owe numery od duetu Nowosad & NuCasa.

Czego właśnie słuchacie?


NuCasa:

W okresie letnim poszukuje zawsze utworów trochę delikatniejszych I cieplejszych, mających w sobie zdecydowanie więcej “słońca”, niż te grane w okresie zimowym. Widać to też po ostaniach release'ach zarówno u tych największych jak I tych trochę mniejszych wytwórni. Jednym z moich faworytów jest najnowsze wydanie w SpekuLLA Records Seba Skalskiego, a mianowicie “Tribal King” od Cool Daddy & Pan Majestic.


Innym utworem z którym od jakiegoś czasu się nie rozstaję, jest traczek wydany w berlińskiej stajni Einmusika od meksykańskiego producenta Betoko, a mianowicie Muzzika. Sukces gwarantowany :)


Nowosad:

W tygodniu to przede wszystkim przesłuchiwanie własnej biblioteki iTunes sprzed dwóch, trzech lat oraz odkrywanie nowych wydań. Jakiś czas temu, natknąłem się na Lane 8 - Fingerprint (THIS NEVER HAPPENED) i myślę, że właśnie to nagranie jest przeze mnie najczęściej słuchane ostatnimi czasy.


Gdzie gracie w ten weekend?


NuCasa:

W ten weekend mamy teoretycznie drugą, ale tak naprawdę pierwszą edycje cyklu który rozwijamy wspólnie czyli PRYZMAT. PRYZMAT łączy dźwięk I światło w jedność. Czegoś takiego w murach patio kamienicy przy Smolnej jeszcze na pewno nie było więc serdecznie zapraszamy. Imprezie przewodzi szwajcarski export Patrice Baumel.

Nowosad:

Dodam jeszcze, że ten weekend to również Big Boat Party w Gdyni oraz after w Sfinks700.

Utwory, które zawsze macie ze sobą na imprezie?


NuCasa:


Nowosad:Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.