Selekcja: Raq

news
18 Paź 2018 11:48

Tagi: selekcja raq

 
Selekcja: Raq

Jak zwykle sprawdzamy przed weekendową selekcję najciekawszych polskich didżejów. Tym razem na celowniku Raq z Projekt LAB.

Czego właśnie słuchasz?


Jako jeden z prawdopodobnie najbardziej wszechstronnych gatunkowo djów oraz osoba odpowiedzialna za kalendarz najbardziej zróżnicowanego gatunkowo klubu w kraju, słucham prawie wszystkiego. Od noise’u, dronów, ambientu, idm'u, muzyki eksperymentalnej, klasycznej, post club basowej, house’owej, techno, przez muzykę etniczną aż po r'n'b, trap i alternatywny pop. Jeśli miałbym jednak wybrać najczęściej słuchane obecnie rzeczy to będą to:

Płyty:


Mix / audycja radiowa: Basy Tropikalne


Playlista domowa:


Utwory:


Gdzie grasz w najbliższym czasie?


Gram na dwóch wydarzeniach które organizuję w Projekt LAB. Pierwsze z nich to wydarzenie promowane pod marką 5:55: występ live producenta Ross From Friends, który razem z muzykami promuje swoją najnowszą płytę wydaną nakładem wytwórni Brainfeeder, należącej do Flying Lotusa. Drugie to Projekt Labirynt, gdzie odpływamy w bardziej eksperymentalne rejony, dotychczas gościli tam m.in. tacy artyści jak Emptyset, Aisha Devi czy Ancient Methods a teraz padła kolej na M.E.S.H.’a z wytwórni PAN. Na obu wydarzeniach planuje zagrać zupełnie inną selekcję.

Utwory, które zawsze masz ze sobą na imprezie?


Na sety w typowym dla mnie rytualno-etnicznym klimacie z pogranicza hybryd techno/dnb/dub


a na imprezy z przymrużeniem oka typu Wixapol czy Muzyka Nieheteronormatywna:


Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.