Seth Troxler nakarmi bezdomnych podczas ADE

lifestyle
08 Paź 2015 09:28

Tagi: seth troxler ade

 
Seth Troxler nakarmi bezdomnych podczas ADE

Na tegorocznej edycji Amsterdam Dance Event, Seth Troxler nie tylko wykaże się jako didżej, ale i jako kucharz.

Jedna z najbardziej charakterystycznych i charyzmatycznych postaci w branży muzyki klubowej, Seth Troxler, ugotuje trzydaniowy posiłek dla bezdomnych podczas trwania Amsterdam Dance Event.

Artysta znany z dystansu do siebie (co widać na zdjęciu promującym akcje) i otaczającego go świata podkreśla, że ma też poważną stronę, wrażliwą na los potrzebujących.

To miło zrobić coś ważnego. Gdziekolwiek pojadę w świat, podstawą każdej kultury jest dobry posiłek. Karmienie innych sprawia, że jesteś człowiekiem (...) Ludzie nie powinni być głodni - stwierdza Seth.


To nie przypadek, że akurat Seth wesprze kucharzy podczas akcji dla bezdomnych organizowanej przez fundację 10.000 HOURS. Artysta zwyciężył trzy razy pod rząd w konkursie "ADE DJ Cook Off" oraz prowadzi własną miejscówkę BBQ w Londynie "Smokey Tails", gdzie często sam stoi przy grillu.

Seth Troxler jest jednym z ponad 2 000 artystów, którzy wystąpią na Amsterdam Dance Event w połowie października.


Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.