'Dziedzin' zmieni się w Krainę Czarów

wydarzenie
26 Maj 2017 10:56

Tagi: sq klub sq na dziedzincu

 
'Dziedzin' zmieni się w Krainę Czarów

24 czerwca do Poznania powraca kultowy cykl imprez "SQ na Dziedzińcu". W tym roku dziedziniec Zamku Cesarskiego zmieni się w bajkową Krainę Czarów.

Nadchodzi kolejne lato, a wraz z nim SQ na Dziedzińcu. Imprezowy potencjał murów Zamku Cesarskiego klub SQ odkrył już 11 lat temu. Od tego czasu "Dziedzin" na stałe wpisał się w harmonogram letnich atrakcji Poznania. Tegoroczny sezon rozpocznie się już za niespełna miesiąc!


Od 24 czerwca do końca września każdy będzie mógł stać się na chwilę Alicją, bowiem dziedziniec za sprawą dekoracji i wizualizacji stanie się bajkową Krainą Czarów. W letnie noce zagrają tu m.in. Neevald, Matthew Clarck, Simon Mattson, Tobias Manou, ekipa Taste The Music oraz Juniore i ConradQ.

24 czerwca na "Dziedzinie" zagrają Matthew Clarck, Bartes, Jacob A (wokal) oraz Banan (sax). Bilety na imprezę openingową właśnie trafiły do sprzedaży.
Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.