Nowy teledysk, nowy projekt - Superluminal PREMIERA!

wydarzenie
31 Maj 2011 09:54

Tagi: superluminal teledysk

 
Nowy teledysk, nowy projekt - Superluminal PREMIERA!

Zapraszamy na premierę nowego polskiego teledysku z muzyką elektroniczną, za który odpowiedzialny jest świeży projekt na naszej scenie - Superluminal.

Superluminal to synergia współpracy trzech niezależnych polskich artystów - zespołu Nhood (Fabian i Gancz) oraz DJa i Producenta Cbass`a. Superluminal chcą wykraczać po za standardy muzyki klubowej, czerpiąc inspirację z klasyki, jazzu, rapu a nawet ciężkiego grania gitarowego.

Kilku miesięczna praca w studio zaowocowała podpisaniem aż 6 różnych wydawnictw dla takich lobeli jak Elvation, Nightbird, Santa Canela czy Behaviours. Pierwsze z nich 'Milion Stars' doczekało się teledysku, który dziś premierowo ukazuje się na muno.pl zapraszamy do oglądania!Superluminal - Milion Stars to połączenie elektroniki, deepu z bardziej melodyjnym i synth-popowym brzmieniem. Teledysk to tego utworu staje się swoistą biografią artystów - niespełnione marzenie o locie w kosmos chłopaki przelewają na muzykę i pragnienie wydania wspólnej płyty.


Wszystko w tym utworze jest wyprodukowane wspólnie przez Superluminal włącznie z ich własnym vocalem - nagranym przez Fabiana. Oficjalnie EPka z tym trackiem ukaże się pod konieć czerwca nakładem Nightbird records z remixami Sebastiana Davidsona, Add2Basket oraz Simona Mattsona.

Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.