Sylwester 2011 Berlin – Przewodnik Muno.pl
Najwyższy czas zacząć planować imprezę sylwestrową! Przygotowaliśmy dla Was przewodnik po najciekawszych wydarzeniach, które odbędą się w Nowy Rok w Berlinie.
To już czwarty rok z rzędu, kiedy specjalnie dla Was tworzymy ’Przewodnik Sylwestrowy’ po najciekawszych imprezach noworocznych zarówno w Polsce jak i za granicą. Naszą przygodę z planowaniem tej wyjątkowej nocy zaczynamy od światowej stolicy muzyki elektronicznej – Berlina!
Jest to bardzo kusząca propozycja dla wszystkich, którzy za kwotę nie większą niż 30€ pragną bawić się w znanych klubach przy dźwiękach serwowanych przez najlepszych dj’ów. Oczywiście dla wytrwałych imprezowiczów przygotowaliśmy również propozycję na spędzenie klubowego afterparty 🙂
Zobacz również:
SYLWESTER 2011/2012 – BERLIN
ARENA CLUB
Line up: Krause Duo, Florian Meindl, Sascha Funke, Exercise One, Justus Kohncke LIVE, Channel X, Adam Port, Till von Sein, Jake the Rapper, Niko Schwind, Terranova, Rampa, Andres Bucci, Eric D. Clark, Hans Nieswandt, Sid Le Rock LIVE, Asem Shama, Daniele Papini, Umami LIVE, The Mole, DeWalta, Red & Ron, Retro, Topper, Andrea Ferlin, Hubble LIVE, Akiko Kiyama LIVE, Francesco Assenza, Gek, Peter Invasion, Tricus & Vitéz
Start: 22:00
Bilety: 25€
Wiecej info: www.arena-club.de
Adres: Eichenstrasse 4, 12435 Berlin
TRESOR
Line up:
Tresor: Cari Lekebusch, Gary Beck, Joel Mull, Mike Dehnert, Pär Grindvik, Suzi Wong, Marcel Heese
Globus: Octave One Live, Mike Huckaby, Oliver Deutschmann, Franklin De Costa, Irie Electric, Djoker Daan, Daffy
+4Bar: Handmade, Hintergrundrauschen, We Love Wax Special: Norman Methner
Jochen Voller, Kyros
Start: 23:00
Bilety: 23€
Wiecej info: www.tresorberlin.de
Adres: Köpenickerstrasse 70, Mitte, 10179 Berlin
BERGHAIN / PANORAMA BAR
Line up:
Berghain: Ben Klock, Shed, Marcel Fengler, Marcel Dettmann, Norman Nodge, Len Faki, Luke Slater, DJ Pete, DVS1
Panorama Bar: Fiedel, Nick Höppner, Andre Galluzzi, Ryan Elliott, Steffi, Prosumer, Deetron
XXX-Floor: Soundstream, nd_baumecker, Boris, Prosumer, Tama Sumo, Andrew Butler, Raufen & Saufen DJ-Team
Start: 01:00
Bilety: TBA
Wiecej info: www.berghain.de
Adres: 70 Am Wriezener Bahnhof, Friedrichshain, 10243 Berlin
WEEKEND
Line up:
12th Floor: Richie Hawtin, Gaiser (live), Ambivalent, Barem
15th Floor: Matt John, DeWalta, Chica Paula
Start: 21:00
Bilety: TBA
Wiecej info: www.week-end-berlin.de
Adres: Alexanderstrasse 7, Mitte, 10178 Berlin
WATREGATE
Line up: Lee Jones, Woody, Mike Shannon, The Cheapers, Marcus Meinhardt, Metro, Evan Baggs, Zander VT, Sebastian Wilck, Robin Drimalski, Henrik Bertsch, Ron Wilson, Stassy
Start: 01:00
Bilety: 25€
Wiecej info: www.water-gate.de
Adres: Falckensteinstrasse 49, Kreuzberg, 10997 Berlin
COOKIES
Line up: Tale Of Us, No Regular Play Live, La Fleur, Norman Methner
Start: 22:00
Bilety: 30€
Wiecej info: www.cookies.ch
Adres: Friedrichstrasse 158-164, Mitte, 10117 Berlin
S.K. Robinson
Line up: Mathias Kaden, Daniel Stefanik, Bart Skils, Guido Schneider, Agaric, Andreas Henneberg, Jens Bond, Daniel Dreier, Marcus Meinhardt, Empro, Nico Stojan, Gunnar Stiller, Danny Faber, Sese, Das Hutwerk, SiD, Fabian Reichelt, Raycoux Jr., Charly Delhom, Damian Thorn, Max Nippert, Uwe Eichhorn, Sven Jozwiak, Felix Felide, Tierpark Toni, Stan Starry, deKai, How-e, Lenny Brookster, Trenchcoat Andy
Start: 19:00
Bilety: TBA
Adres: Skalitzerstraße 36, Kreuzberg, 10999 Berlin
RITTER BUTZKE
Line up:
Live: Feindrehstar, The National Fanfare of Kadebostany, Frivolous, Stimming, Die Vögel, Skinnerbox, Canson, Teenage Terror, Gati Masina, Funkenstroem
DJ: Kotelett & Zodak, Soukie & Windish, David Dorad, Nicone, Mary Jane, Jan Mir, Aroma, Leonid Weidemann, Drauf & Dran, Hypnorex, Mario Aureo, Heimlich Knuller, Chris Schwarzwälder, Mira, Dada Disco, Elliver Twist, Peer Gregorius, Mustache Entertainment, Wir Kinder vom Bahnhofsklo
Start: 22:00
Bilety: 20€
Wiecej info: www.ritterbutzke.de
Adres: Ritterstrasse 24, Kreuzberg, 10969 Berlin
PRINCE CHARLES
Line up: Round Table Knights, Tim Green, Oliver $, Zombie Disco Squad, Sante live, Monkey Safari, Rampa, Chopstick & JohnJon, Penner + Muder live, Luca Lozano, Dirty Doering, Nils Penner, Nils Ohrmann, Ronald Christoph live, Sese, Sqim, Thalbow live, Toni Haupt, Crek, Patryk Molinari, Peter Bounce, Creed & Stone, Bone, Arley
Start: 22:00
Bilety: 20- 30€
Wiecej info: www.jackmode-agency.com/events/
Adres: Prinzen Str. 85 F, U8 Moritzplatz, Berlin
SALON ZUR WILDEN RENATE
Line up: dOP, Mario & Vidis, Sammy Dee, Vera, Matthew Styles, Jan Krueger, David Dorad, Kotelett&Zadak, Soukie & Windish, Dynamodyse, Musikant Klick, Paris Suit Yourself, Die Schnelle Nummer, Big Stu, Kinder Vom Bahnhof Sklo, Andre Uhl, Peak & Swift, 22Rockets, Samanta Fox, Swam:Thing, Jack Jenson, Lumumba Königin & Die Eierleckende Salamanda
Start: 01:00
Bilety: 25€
Wiecej info: www.renate.cc
Adres: Alt Stralau 70, Friedrichshain, 10245 Berlin
HORST KRZBRG
Line up: Jimmy Edgar LIVE, Redshape LIVE, Blawan, Pangaea, Tri Angle, Greco-Roman Soundsystem, Charles Drakeford, Dark n’ Lovely, Anxst
Start: 01:00
Bilety: 15-18€
Wiecej info: www.horst-krzbrg.de
Adres: Tempelhofer Ufer 1, Kreuzberg, 10961 Berlin
01.01.2012 – AFTERPARTY
FESTSAAL KREUZBERG
Line up: Efdemin, Trickski, Session Victim, Moomin, Christopher Rau, Aroma Pitch LIVE, Familie Humbold aka Herr Koreander & Sara, Tristen, Patrick K, Julian Chenaux, Jason & Gentle People, Asthmatics
Start: 18:00
Bilety: 10€
Wiecej info: www.festsaal-kreuzberg.de
Adres: Skalitzer Strasse 130, Kreuzberg, 10999 Berlin
PRINCE CHARLES
Line up: Tim Green, Zombie Disco Squad, Rampa, Monkey Safari, Luca Lozano, Penner + Muder live, Ronald Christoph live, Thalbow live, Dirty Doering, Nils Penner, Nils Ohrmann
Start: 22:00
Bilety: 15€
Adres: Prinzen Str. 85 F, U8 Moritzplatz, Berlin
WEEKEND
Line up:
12th Floor: Miss Kittin, Dave Vega
15th Floor: Re.You, Larsson, Tim Vita
Start: 22:00
Bilety: TBA
Wiecej info: www.week-end-berlin.de
Adres: Alexanderstrasse 7, Mitte, 10178 Berlin
WATERGATE
Line up: Ellen Allien, 2000 and One, Sis LIVE, Butch, Kiki, Thomas Muller, Skinnerbox LIVE, Dance Disorder
Start: 00:00
Bilety: 15€
Wiecej info: www.water-gate.de
Adres: Falckensteinstrasse 49, Kreuzberg, 10997 Berlin