Koncertowe plany Tamy - BILETY

wydarzenie
26 Wrze 2017 10:13

Tagi: tama pillowtalk hvob sailor & i

 
Koncertowe plany Tamy - BILETY

Już niedługo poznański klub Tama otworzy się również na miłośników koncertów z nieco leżejszą elektroniką.

W ciągu dwóch ostatnich weekendów klub Tama pokazał, że dla poznańskich rejwerów może stać się drugim domem na najbliższe miesiące. Oferta lokalu jednak jest szersza i już niedługo Tama otworzy się również na miłośników koncertów z nieco leżejszą elektroniką.


W najbliższy piątek, 29 września w Tamie zaprezentuje się Sailor & I, czyli szwedzki wokalista, producent i multiinstrumentalista Alexander Sjödin. Artysta ma na koncie takie hity jak "Turn Around", "Tough Love", "Leave The Light On" czy pochodzący z tegorocznego albumu singiel "Black Swan".


18 października w Tamie koncert zagrają Sammy D i Michael Tello z amerykańskiej formacji PillowTalk. Ich muzyka to połączenie R&B, disco i boogie z house, a występ będzie mieszanką najnowszego, niewydanego jeszcze materiału z nadchodzącej płyty oraz dobrze znanych utworów takich, jak "Love Train".


Kolejny koncertowy przystanek to występ HVOB i Winstona Marshalla, którzy 26 października odwiedzą Poznań w ramach trasy promującej najnowszy album HVOB - "Silk".


Bilety na te koncerty znajdziecie na Biletomat.pl.


Więcej informacji:


Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.