Nadchodzi majówkowy festiwal w poznańskiej Tamie

wydarzenie
25 Kwie 2018 09:03

Tagi: tama

 
Nadchodzi majówkowy festiwal w poznańskiej Tamie

Festiwal TAMAjówka otworzy obchody 100-lecia Izby Rzemieślniczej w Poznaniu, w której mieści się klub Tama. 6-dniowa impreza będzie podzielona na części dzienną i nocną.

Festiwal TAMAjówka, organizowany przy Wielkopolskiej Izbie Rzemieślniczej przez Tamę i Fundację DamDam, to jeden z pomysłów na spędzenie długiego weekendu majowego w Poznaniu. Jednocześnie jest to pierwsza z cyklu imprez organizowanych w ramach obchodów 100-lecia Izby Rzemieślniczej.


Część dzienna odbywać się będzie w Parku Marcinkowskiego

Festiwal rozpocznie się 30 kwietnia w poniedziałek od pikniku w parku Marcinkowskiego vis à vis Izby Rzemieślniczej. Zostaną zaprezentowane różne aspekty kultury klubowej, odbędą się pokazy filmowe, jam session i pokazy tańca. Każdy z sześciu festiwalowych dni zwieńczy impreza w Tamie z zaproszonymi artystami z zagranicy, wspieranymi przez lokalnych DJ-ów.

Karnety imienne na wszystkie sześć wydarzeń w bardzo atrakcyjnej cenie są dostępne na Biletomat.pl


TAMAjówka - program

30 kwietnia
Freddy K / Elvira / Ōkami

1 maja
Joana / Julia / Keytov

2 maja
Barber / Simon Mattson / SIM.ON

3 maja
Stanisław Kryszewski b2b Rave Novak live / Sin / pockerfield

4 maja
Luna City Express / Karawana

5 maja
Bart Skils / Gary Holldman / Thomas PalecZobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.