Zobacz aftermovie z Tauron Nowa Muzyka 2014

news
01 Gru 2014 11:43

Tagi: tauron nowa muzyka nowa muzyka

 
Zobacz aftermovie z Tauron Nowa Muzyka 2014

Festiwal Tauron Nowa Muzyka udostępnił dziś oficjalne aftermovie z tegorocznej edycji. W filmie głos zabierają występujący artyści oraz oczywiście uczestnicy koncertów. Miło powspominać :)

Podobnie jak przed rokiem, Tauron Nowa Muzyka serwuje coś więcej niż aftermovie, do jakich jesteśmy przyzwyczajeni. Tegoroczny, 17-minutowy mini-dokument wypełniony jest nagraniami występów, komentarzami artystów dotyczącymi niezwykłych lokalizacji, w których odbywały się koncerty, ich twórczości oraz ogólnego spojrzenia na scenę muzyki elektronicznej. Oczywiście nie brakuje wypowiedzi samych uczestników festiwalu. Gorąco zachęcamy do obejrzenia.


Przypominamy, że ruszyła już przedsprzedaż karnetów na Tauron Nowa Muzyka 2015. Na jubileuszową X edycję organizator z pewnością szykuje coś szczególnego.Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.