Muzyka
 

Pierwsi artyści Tauron Nowa Muzyka 2017

wydarzenie
28 List 2016 12:33

Tagi: tauron nowa muzyka nowa muzyka

 
Pierwsi artyści Tauron Nowa Muzyka 2017

Poznaliśmy dziś pierwszą część line-upu przyszłorocznej edycji katowickiego festiwalu Tauron Nowa Muzyka! Zobacz kto wystąpi!

Didżejki techno, dźwiękowi eksperymentatorzy, raperzy oraz ekscentryczne zespoły jazzowe i rockowe zagrają w drugi weekend lipca w Katowicach. To nie pomyłka - od 2017 roku festiwal Tauron Nowa Muzyka będzie odbywał się w lipcu, a nie jak dotychczas, w połowie sierpnia.

Pierwsi ogłoszeni artyści 12. Edycji Festiwalu Tauron Nowa Muzyka to: Christian Löffler + Mohna (a/v live), Gang Gang Dance, Fisz Emade Tworzywo, Porter Ricks, Thomas Brinkmann, Food i Hilde Marie Holsen, Paula Temple, Dr. Rubinstein oraz Ten Typ Mes.

Christian Löffler

Mamy nadzieję, że 12. edycja będzie jak dotąd największym sukcesem festiwalu. Zaprosiliśmy intrygujących, świeżych artystów, którzy z pewnością dostarczą nam równie niezapomnianych wrażeń, co sierpniowy set Robaga Wruhme, czy przejmujący koncert Lubomyra Melnyka w sali NOSPR. Zapraszam w lipcu do Katowic! - mówi Adam Godziek, jeden z organizatorów i pomysłodawców festiwalu.

Na Biletomat.pl trwa sprzedaż biletów na festiwal Tauron Nowa Muzyka 2017. Karnety dwudniowe można nabyć w promocyjnej cenie 180 zł tylko do końca listopada. Karnety czterodniowe w cenie 300 zł będą dostępne do końca grudnia.Zobacz też:


Zobacz również

Skojarzenia

pomoc
zamknij

Podziel się muzyką! Jaki utwór lub set kojarzy Ci się z tym newsem?
Stwórz z nami muzyczną playlistę i słuchaj propozycji innych czytelników!
Dowiedz się więcej | FAQ

Wklej i słuchaj!
Wklej linka z SoundCloud, YouTube lub Muno.pl.

Ostatnie newsy

pokaż więcej

Hot newsy

z ostatnich 30 dni

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.