Tauron Nowa Muzyka 2019: znamy datę!

news
14 Sier 2018 13:35

Tagi: tauron nowa muzyka

 
Tauron Nowa Muzyka 2019: znamy datę!

Mamy pierwsze wieści o kolejnym Tauronie. W przyszłym roku odbędzie się dużo wcześniej!

Przyszłoroczna, 14. edycja festiwalu Tauron Nowa Muzyka Katowice odbędzie się w dniach 20-22.06.2019 r. na terenie Strefy Kultury.

Podjęliśmy decyzję o modyfikacji dotychczasowej formuły i przyszłoroczny Festiwal skondensujemy do 3 dni. Tradycyjnie rozpoczniemy wyjątkowym koncertem otwarcia, który odbędzie się w czwartek. Piątek i sobota – tak jak dotychczas – będą pełnowymiarowymi dniami Festiwalu z udziałem kilkudziesięciu artystów z całego świata. Miejsce oczywiście pozostaje bez zmian – zapraszamy do unikatowej Strefy Kultury w sercu Katowic. Nowa Muzyka cały czas się zmienia, z uwagą obserwujemy zainteresowania naszych uczestników i wsłuchujemy się w ich głosy, dlatego postanowiliśmy zrezygnować z uroczystego, biletowanego koncertu zamknięcia w niedzielę, ale w zamian przygotowujemy na ten dzień nową propozycję. Jesteśmy przekonani, że spotka się z dobrym przyjęciemprzez fanów Festiwaluoświadczył dziś Adam Godziek, organizator Tauron Nowa Muzyka Katowice.

Czekamy na kolejne informacje od organizatorów no i do zobaczenia w Katowicach - w przyszłym roku już na początku lata!

Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.