Tom Swoon skazany na blisko 5 lat więzienia

news
06 Wrze 2018 15:03

Tagi: tom swoon

 
Tom Swoon skazany na blisko 5 lat więzienia

Zapadł wyrok w sprawie o spowodowanie śmiertelnego wypadku samochodowego.

Jeden z najbardziej znanych polskich twórców EDM - Tom Swoon - 5 grudnia 2017 roku spowodował wypadek samochodowy, w którym zginęła jedna osoba. Zdaniem prokuratury, kierując pojazdem naruszył zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i doprowadził do najechania na tył pojazdu poprzedzającego. Podejrzany znajdował się w stanie nietrzeźwości wynoszącym blisko dwa promile alkoholu we krwi.

Właśnie zapadł wyrok w tej sprawie. Tom Swoon został skazany na cztery lata i osiem miesięcy pozbawienia wolności, ma dożywotni zakaz prowadzenia samochodu oraz musi przekazać 70 tysięcy złotych rodzinie osoby, która poniosła śmierć w wypadku.

Życie ze świadomością, że nieumyślnie przyczyniło się do czyjejś śmierci jest najstraszniejszą rzeczą, jaka mnie kiedykolwiek spotkała. Nie ma dnia, w którym bym o tym nie myślał. Brak słów, które mogłyby oddać to, jak bardzo żałuję tego, co się wydarzyło - w czerwcu tego roku artysta napisał list do swoich fanów. Sprawdźcie go TUTAJ.


Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.