Muno poleca - TOP 5 miejscówek na lato POZNAŃ

 
Muno poleca - TOP 5 miejscówek na lato POZNAŃ

Sprawdź gdzie zjesć, wypić i potańczyć tego lata pod chmurką w Poznaniu.

Nocny Targ Towarzyskifot. Artur AEN Nowicki

Wraz z ciepłymi dniami w Poznaniu ponownie otworzył się Nocny Targ Towarzyski. Jedno z najbardziej obleganych miejsc w mieście ubiegłego roku. Nocny to imprezy, koncerty, stand-upy oraz - a może przede wszystkim - najlepsy streetfood w mieście. W sam raz na before.

Brzeg Wschodni
Miejscówka zlokalizowana w malowniczej przestrzeni stuletnich ogrodów i willi wioślarskiej przystani Polonia. Najlepsze miejsce w Poznaniu aby zrelaksować się nad Wartą w leżaku i piaskiem pod stopami. Nie brakuje także imprez i afterów. W najbliższym czasie w Brzegu Wschodnim zagrają m.in. modular systems czy AGIM.

SQ na DziedzińcuTo już kultowa letnia inicjatywa klubu SQ, który co roku zamienia dziedziniec Zamkowy w Poznaniu w prawdziwą gratkę dla fanów muzyki house. W tym roku pod hasłem "El Castillo" odbywają się tutaj imprezy muzycznie i wizualnie przenoszące nas w klimat gorącej południowej Europy. W tym tygodniu zagra min. neeVald.


Peryskopfot. Artur AEN Nowick

Po zmianie lokalizacji Peryskop wynurzył się na kolejne lato. W czerwcu włodarze oficjalnie odpalili także streetarotwy ogród nieopodal. Można tu zagrać w kosza, zjeść, wypić a niedzielne Plug.iny to dla wielu ostateczne miejsce na after po weekedowych imprezach.

Projekt LAB - OgródekJeśli mowa o afterach, nie można nie wspomnieć o scenie ogródkowej Projek LAB. W każdy piątek podczas imprez Techniküm w labowej palarni/ogródku lecą deepowe brzmienia do późnych godzin popołudniowych dnia następnego.

Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.