Tygodnik Muno.pl #02 2018

news
14 Sty 2018 08:15

Tagi: tygodnik

 
Tygodnik Muno.pl #02 2018

Miniony tydzień w kończy przyniósł długo oczekiwane ogłoszenie Audioriver. Rozmawialiśmy z Inigo Kennedym, słuchaliśmy najciekawszych polskich wydawnictw techno oraz zastanawialiśmy się jaki jest sens kupowania kaset magnetofonowych w dzisiejszych czasach.

Audioriver Festival ogłasza pierwszych artystów

Długo wyczekiwane ogłoszenie od Audioriver. Sprawdź kto wystąpi w ostatni weekend lipca na płockiej plaży!

 

Maceo Plex powraca do pseudonimu sprzed lat, by robić electro

Po 12 latach przerwy Eric Estornel powraca do tworzenia muzyki electro jako Mariel Ito. Słuchamy jednego z niewydanych wcześniej utworów.

 

'Będę robił muzykę niezależnie od tego czy będzie ona wydana, czy nie' - Inigo Kennedy dla Muno.pl

Rozmawiamy z Inigo Kennedym przy okazji podcastu, który nagrał dla polskiej platformy Lost In Ether. Artysta opowiada w jaki sposób tworzy muzykę oraz zapowiada swój nowy album.

 

Sfinks700 zimą i wiosną - PROGRAM

Zimą i wiosną w sopockim Sfinksie nie zabraknie światowych gwiazd muzyki tech-house, techno czy drum'n'bass. Sprawdź jakie imprezy już zostały ogłoszone.

 

Polskie wydawnictwa techno, które musisz usłyszeć vol. 14

Sprawdź co słychać u takich artystów, jak Błażej Malinowski, Michał Jabłoński, The Effaith, Rraph, Piotr Figiel, Violent, Unpleasant Texture, Umba, Fisherboyz i PLEBS.

 

W Tamie zimą nie będziemy się nudzić. Kogo usłyszymy? BILETY

Poznański klub Tama wchodzi w nowy rok z nową energią. Sprawdź kto wystąpi w najbliższe weekendowe noce.

 

Zobacz klip promujący polski film 'DJ'

Kinowa premiera filmu jeszcze w styczniu, tymczasem oglądamy klip do utworu "Love Yourself" Unera, który promuje tę produkcję.

 

Sprzedaż kaset magnetofonowych nadal rośnie. Kto i po co je kupuje?

Sprzedaż kaset magnetofonowych rośnie z roku na rok. Dlaczego ktoś wskrzesza niemal martwy nośnik, który ma więcej wad niż zalet?


Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.