Nowy artysta w składzie Up To Date Festival!

wydarzenie
27 Czerw 2017 14:50

Tagi: up to date

 
Nowy artysta w składzie Up To Date Festival!

Legenda polskiego hip-hopu wystąpi na białostockim festiwalu po raz pierwszy.

Tym, którzy po raz pierwszy stykają się z Up To Date Festival przypominamy - nie jest to zwykły festiwal! W ciągu siedmiu ostatnich lat z niedużej lokalnej imprezy Up To Date stał się unikatowym wydarzeniem muzycznym i dzięki pasji tworzenia, jakiej nieustannie oddają się jego organizatorzy, swym charakterem przyciąga najciekawszych twórców gatunku z całego świata.


Właśnie poznaliśmy kolejne nazwisko, które zasili line-up sceny T-Mobile Electronic Beats - O.S.T.R.! Organizatorzy imprezy zapewniają, że legenda polskiego hip-hopu przedstawi wyjątkowy, premierowy projekt. Czekamy na więcej informacji o tym występie jak i na kolejne ogłoszenia Up To Date.

Sprawdźcie poniżej dotychczasowy skład Up To Date Festival 2017. Bilety na to wydarzenie są dostępne za pośrednictwem naszej strony, Biletomat.pl.

8-9.09.2017 | UP TO DATE FESTIVAL | BIAŁYSTOK


Technosoul: Gestolen Cirkel live, nthng, Private Press live, Ugandan Methods (Regis & Ancient Methods) live, Marco Shuttle

Electronic Beats: onra live, Piernikowski, PRO8L3M,  O.S.T.R.

Centralny Salon Ambientu: Murcof live, Stefan Wesołowski live

Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.