Vitalic kolejną gwiazdą FreeFormFestival!

wydarzenie
01 Sier 2011 11:04

Tagi: vitalic

 
Vitalic kolejną gwiazdą FreeFormFestival!

Francuska gwiazda muzyki elektronicznej ponownie przyjedzie do Polski! Po niezwykle udanym występie w Płocku, Vitalic zagra na FreeFormFestival w Warszawie!

Pascal Arbez-Nicolas znany jako Vitalic to artysta, który na elektronicznej scenie muzycznej działa nieprzerwanie już od końca lat '90. Początkowo swoje nagrania wydawał pod różnymi pseudonimami - Dima, Hustler Pornstar czy też Pascal Arbez.

Wkrótce artysta poznał DJ Hella i w 2001 roku już jako Vitalic nagrał dla International DeeJay Gigolo Records EP'kę "Poney". To właśnie z niej pochodzą takie hity jak: "Poney Part 1 & 2", "La Rock 01" oraz "You Prefer Cocaine". W 2005 roku ukazał się debiutancki album Vitalica zatytułowany "OK Cowboy". Cztery lata później do sprzdaży tafił drugi album studyjny muzyka – "Flashmob".

Przypomnijmy, że w tym roku FreeFormFestival odbędzie się w dniach 14 - 15 października 2011 roku w Centrum Kultury Koneser w Warszawie. FFF to wydarzenie, które prezentuje nowoczesną i niezależną muzykę oraz sztukę w środowisku miejskim, a jego celem jest wskazywanie nowych światowych trendów muzycznych i artystycznych. Program festiwalu jest bogaty w wydarzenia na kliku płaszczyznach -  w programie znajdują się liczne koncerty, live acty, sety djskie, jak również pokazy audiowizualne, pokazy filmowe krótko i pełnometrażowe, video art, oraz stałe ekspozycje młodego polskiego dizajnu. A oto lista potwierdzonych artystów na tegorocznej edycji FreeFormFestival :

Kele, Fenech-Soler, YUKSEK, Villa Nah, Mr. Oizo, RED SNAPPER, Múm, Vitalic, Does It Offend You, Yeah?

Ceny karnetów dwudniowych:
od 1 września do 30 września – 160 zł,
od 1 października – 180 zł

Więcej info: www.freeformfestival.pl

Źródło: materiały organizatora

 


Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.