Islandzki Vök na trzech koncertach w Polsce - ZAMÓW BILETY

wydarzenie
04 Sty 2016 08:23

Tagi: vok

 
Islandzki Vök na trzech koncertach w Polsce - ZAMÓW BILETY

Twórcy przeboju „Waterfall” zagrają na przełomie lutego i marca w Warszawie, Wrocławiu i Poznaniu, w ramach swojej pierwszej europejskiej trasy koncertowej.

Vök tworzą Margrét Rán, Andri Enoksson i Ólafur Alexander. Stali się rozpoznawalni w 2013 roku, dzięki zwycięstwu w prestiżowym islandzkim konkursie Músíktilraunir (Muzyczne Eksperymenty). Wkrótce po tym, zespół nagrał swoją debiutancką epkę „Tension”, wydaną póżniej w Stanach Zjednoczonych. Najnowszy utwór Vök - „Waterfall” - okazał się hitem internetu tego lata.


Muzyka zespołu Vök charakteryzuje się wolnymi tempami inspirowanymi twórczością zespołu XX, szepczący kobiecy wokal, oszczędna a zarazem przestrzennie brzmiąca linia basu oraz pełne melancholii frazy - pisał o ich muzyce New York Times.

Po występach na kilku letnich festiwalach, zespół Vök jest gotowy zagrać swoją pierwszą europejską trasę koncertową w lutym i marcu 2016 roku. W jej ramach odwiedzą Warszawę (28.02), Wrocław (29.02) i Poznań (1.03). Bilety na polskie koncerty Vök możecie zamawiać za pośrednictwem naszej strony.


Źródło: materiały organizatora

Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.