Weekend z Solomunem

news
18 Maj 2010 10:30

Tagi: solomun

 
Weekend z Solomunem

W najbliższy weekend w dwóch polskich miastach - Poznaniu i Lublinie - zagra największa gwiazda wytwórni Diynamic - Solomun!

Solomun to z pochodzenia Bośniak, jednak dorastał w Hamburgu, gdzie obecnie mieszka. Jest mistrzem w budowania klimatu w setach, co również słychać w jego produkcjach. Swoje muzyczne pasje skoncentrował na własnym labelu - Diynamic Music.

 

 

Już pierwsza EP'ka przyniosła duży rozgłos Solomun'owi i zwróciła uwagę największych gwiazd muzyki elektronicznej. Dotychczas artysta wydawał swoje produkcje dla takich renomowanych wytwórni jak: Sonar Kollektiv, Liebe * Detail, Four: Twenty, Compost i Dessous.


 

Już w najbliższy weekend Solomun zagra w dwóch polskich miastach. W piątek 21 maja 2010 roku w klubie Eskulap, a dzień później w Soundbarze w Lublinie. Gwiazdę wytwórni Diynamic wspierać będą znani polscy DJ'e - Glasse, Peres, Hanna Bernard oraz Optymist.

 


Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.