Znamy miejsce WOODED Festival 2015 ZAMÓW BILETY!

news
24 Luty 2015 14:28

Tagi: wooded catz n dogz cc bookings

 
Znamy miejsce WOODED Festival 2015 ZAMÓW BILETY!

Pierwsza edycja Wooded Festival odbędzie się 13 czerwca we Wrocławiu. Organizatorzy zdradzili dziś dokładne miejsce wydarzenia - zobaczcie zdjęcia! Do sprzedaży trafiły również bilety!

Organizatorzy Wooded długo zwlekali z podaniem miejsca eventu, który 13 czerwca ma rozpocząć festiwalowy sezon w naszym kraju. Pierwsza edycja Wooded Festival odbędzie się na terenie Centrum Kultury Zamek Leśnica. Położony wśród malowniczych terenów Zamek i przylegający do niego amfiteatr wydają się być idealną lokalizacją by połączyć część dzienną i nocną wydarzenia. Z resztą, zobaczcie sami na poniższych zdjęciach.

Do sprzedaży trafiły również bilety i choć pierwsze nazwiska artystów zostana podane dopiero za tydzień Specjalna promocyjna pula Early Bird wyprzedała się w 36 minut! Druga limitowana seria jest już w sprzedaży na Biletomat.pl

13.06.2015 WOODED FESTIVAL 2015 | CK ZAMEK LEŚNICA | WROCŁAW

ZOBACZ ZDJĘCIA:


Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.