Pomóż Zeu5'owi wydać winyla w Otake Records!

news
23 Sier 2018 10:46

Tagi: zeu5

 
Pomóż Zeu5'owi wydać winyla w Otake Records!

"Człowiek, który daje przykład" - wspomoż akcję organizowaną przez Piotra Bejnara i Otake Records.

Zeu5 to 26-letni dj i producent z Płocka. Jest miłośnikiem czarnych płyt, a w jego setach można usłyszeć "dźwięki łączące house’ową hipnotykę z agresywnym brzmieniem Techno". Artysta niedawno poznał Piotra Bejnara, szefa wytwórni Otake Records, który postanowił pomóc mu spełnić jego marzenie i wydać jego utwór na płycie winylowej.

"Podziwiam Piotra za jego determinację i pasję do muzyki. Od urodzenia ma stopień inwalidy, ale nie patrząc na przeciwności losu i tak poważną chorobę, nauczył się grać z płyt winylowych, a w dodatku sam potrafi robić muzykę i grać ją na żywo" - mówi Bejnar.


Ekipa Otake Records zorganizowała remiksy utworu od idoli Zeu5a, artystów z Polski i Niemiec - Basicnoise, Teielte, Vidno, Krissky, i Michał Gutkowski. Teraz przygotowują się do wydania materiału na winylu, lecz potrzebują finansowego wsparcia.

Jest potrzebne 10 000 zł, które zostanie wydane na pokrycie kosztów związanych z wydawnictwem. Aby to osiągnąć ruszyła zbiórka na serwisie polakpotrafi.pl, którą możesz wesprzeć TUTAJ.


Jeśli uda się zebrać potrzebne fundusze, płyta zostanie wydana pod koniec tego roku.

Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.