Znamy supporty jesiennych koncertów GusGus!

wydarzenie
29 Lip 2015 14:29

Tagi: gusgus min t juniore conradq

 
Znamy supporty jesiennych koncertów GusGus!

Znamy już support polskiej trasy GusGus w październiku! Zagra wielka nadzieja polskiej sceny elektronicznej oraz DJ'e, którzy w tym roku pojawili się w line up'ach festiwali Open'er i Audioriver. Sprawdź!

Przypomnijmy, że GusGus zagrają 2 października w Warszawie, dzień później w Poznaniu, następnie zaś 5.10 w Katowicach i 6.10 we Wrocławiu. Bilety na te wydarzenia rozchodzą się w ekspresowym tempie. Wejściówki można jeszcze zamawiać za pośrednictwem bileterii Biletomat.plNa swoje jesienne koncerty GusGus zaprosili odkrycie polskiej sceny ostatnich miesięcy, niezwykle uzdolnioną MIN t. Martyna zagra przed Islandczykami na wszystkich czterech polskich koncertach.

Conradq & Juniore

Weekendowe daty w Warszawie i Poznaniu będą jednak okazją do dłuższej zabawy - po koncercie GusGus taneczny nastrój podtrzymają Conradq oraz Juniore, pomysłodawcy imprezowego cyklu Welcome, znani też z festiwali Open’er, Audioriver i Wooded, audycji w radiowej „Czwórce” czy doskonałych setów u boku takich gwiazd jak Dixon, Fritz Kalkbrenner, Nicolas Jaar czy Sister Bliss.

Nie przegapcie najlepszej okazji na rozpoczęcie jesiennego sezonu imprez!
Polska trasa GusGus live band - koncerty:

2.10.2015 Warszawa, klub Progresja
support: MIN t
afterparty: Conradq + Juniore

3.10.2015 Poznań, Hala nr. 2 MTP
support: MIN t
afterparty: Conradq + Juniore

5.10.2015 Katowice, MegaClub
support: MIN t

6.10.2015 Wrocław, Eter
support: MIN t

foto główne: Adam Romanowski
foto text: Sandra Biegun

Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.