Catz 'n Dogz - Catz 'n Dogz - Booty Comes First / Bones Shakin

24 Mar 2014 13:17

artist: Catz 'n Dogz
label: Dirtybird
genre: House, Tech House
country: USA
ocena: 4.5/5
release date: 14 mar 2014

Author: piotrlenda

Muno rating: 4.5/5

Tracklist

Pierwsi Polacy w Boiler Room, pierwsi Polacy z Essential Mixem, własna wytwórnia i światowe trasy koncertowe. Chyba nikt już nie ma wątpliwości kto jest naszym najlepszym towarem eksportowym, jeśli chodzi o taneczną elektronikę.

Catz'n Dogz, bo o nich mowa, po bardzo owocnym dla siebie 2013 roku nie zwalniają tempa i zaskakują nas kolejnymi wydawnictwami. Na początku tegorocznej współpracy z wytwórnią Claude Von Stroke'a - Dirtybird był ich numer "Drop It" w kompilacji "BBQ".

Teraz Grzesiek i Wojtek kontynuują miłość do parkietowych bangerów, pokazując nam najnowszą Epkę "Booty Comes First / Bones Shakin". Muszę przyznać, że zarówno tytuły numerów jak i zawartość mają jednoznaczny wydźwięk.

Nie znajdziemy tutaj piosenek dla zakochanych, utworów przy których będziemy mogli spokojnie wypić drinka. To rozpalony, seksowny tech-house przy którym panie będą promować swoje wdzięki na parkiecie, tak że nawet de jot będzie łapał się za głowę. Oczywiście wielcy znawcy stwierdzą, że to toporne i bez wyrazu, ale - to tak jak z seksem - na uczucia jest pora przed i po, w trakcie jest tylko ostra jazda na krawędzi.

Za każdym razem Panowie pokazują, że na tworzeniu klimatu znają się bardzo dobrze. Czy to melancholijny deep house, eksperymentalna elektronika czy jak w tym przypadku pompujący tech-house. Ewidentnie muzyka dla odważnych, dla których nocne, klubowe szaleństwa nie kończą się przed północą. Zabójcze wydawnictwo...i drogie Panie, pamiętajcie - "Booty Comes First".Comments

Would you like to comment? Login or register if you don't have an account.

Latest reviews

Top rated

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.