Delilah dj

Delilah

DowntempoPop / RockSoul
Miejsce:Wielka Brytania
 
 
1
 

Biografia

DELILAH to Paloma Ayana Stoecker - urodziła się 23 października 1990 roku. Brytyjską scenę muzyczną zaczęła poznawać dosyć wcześnie, głównie dzięki ojcu, który w latach 90′ był DJ’em, promotorem i organizatorem wielu imprez na Wyspach. W wieku 17 lat jej talent został dostrzeżony i podpisała pierwszy kontrakt z wielką wytwórnią ...


Komentarze

DelilahPolandDelilahPoland#1 Śr 04 czerw 2014 16:45:29
[ usuń ]

Witaj! Wybierasz się na koncert Delilah w Sopocie? Jako, iż jesteśmy jedynym polskim fanclubem artystki, chcemy złączyć razem społeczność i sprawić, by był to jej najlepiej spędzony koncert w życiu. Ponadto planujemy zorganizować jedną lub dwie akcje koncertowe, a jeszcze w tym miesiącu opublikujemy konkurs związany z koncertem. Jesteśmy jak na razie w fazie planowania, więc jeśli chcesz się przyłączyć, dołączaj śmiało! :) Adres FB: https://www.facebook.com/DelilahPoland Pozdrawiam! :)

Chcesz dodać komentarz? Zaloguj się lub zarejestruj jeśli nie posiadasz jeszcze własnego konta.

Fani (1)

News Room

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.